Google Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google, 1998 yılında Amerika merkezli olarak kurulmuş olan dünyanın en büyük arama motoru ve internet platformu niteliği taşıyan bir bilişim şirketidir. Hayatımızın neredeyse her alanında hizmet veren ve dünya çapına hitap eden Google, dünyadaki tüm kullanıcıların her gün sıklıkla kullandığı bir arama platformu olmasının yanında sürekli geliştirmiş olduğu ve her yeni teknolojiye uygun geliştirilen özellikleri ile 7’den 70’e herkese hitap eden bir platform olma niteliğini taşımaktadır.

Şimdilerde sıklıkla kullandığımız ve neredeyse herkesin cebinde olan akıllı telefonların en çok kullandığı işletim sistemi olan Android işletim sisteminin yapımcılığını ve geliştiriciliğini üstlenen Google, kaliteli hizmetleri ve her alana hitap eden kategorileri ile faaliyetlerine hızla devam eden teknoloji devidir. Google’nin vermiş olduğu hizmet ve alt kuruluşlarından bahsedecek olursak şu şekildedir; Gmail, Google Chrome, Google Play, Google+, YouTube, Android, AdSense, AdWords, Google Haritalar, Çeviri, Takvim, Haberler, Blogger ve daha nicesi.

Google kullanımı ile ilgili en çok baş gösteren sorunlardan bir tanesi otomatik olarak Google Play para çekildi ve Gmail hesap şifresi bulma sorunlarıdır. Bu tür sorunlarda genellikle kullanıcılar iade almak isterler ve bu hatanın ivedilikle düzeltilmesini isterler. Sizler de eğer bu konularda sıkıntı çekiyorsanız Google Yardım Merkezi’nden yardım alabilirsiniz.

Dünyanın en büyük internet devi olmasından dolayı birçok kullanıcı Google hesaplarında ve Google kullanımında birçok zorluk ve sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu sorunların bazılarının çözümleri basit olsa da birçok sorunun çözümü karman çorman olabiliyor. Bu tür sorunların çözümü için Google’nin orjinal Google Yardım Merkezi aracılığıyla ve Google Destek Forumları aracılığıyla kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Google 444′ lü iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Normal kullanıcı olarak telefon yolu ile destek almak maalesef mümkün değildir. Ancak Google AdWords kullanıcısı iseniz AdWords müşterilerine özel Google Türkiye ofisinin oluşturmuş olduğu Google AdWords çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığı ile iletişime geçebilir; soru ve sorunlarınızı kolaylıkla bildirebilir, net bir şekilde çözüm cevabı alabilirsiniz.

Google Türkiye Yardım Merkezi

Google Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Google Türkiye Adresi (Google İstanbul Ofisi)
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 (Şişli/İSTANBUL – Türkiye)
Posta Kodu: 34394

Google Adwords Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 21 07

Google AdSense Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Ayrıca unutmadan söyleyelim; Google ve Google Play ile ilgili soru veya sorununuz varsa aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla sorunuzu detaylı bir şekilde bizlere bildirebilir; sorunuzun çözümü ile ilgili net ve açık bir biçimde en geç 24 saat içinde cevap alabilirsiniz.

Arama Sorguları: google iletişim bilgileri, google telefon no, google canlı destek hattı, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı, google çağrı merkezi

Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Müşteri Hizmetleri

Google çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Google müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. EMEL ERGİN ÖZDEMİR | Cevapla
  2. Mehmet uçar | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.