Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Instagram, Ekim 2010 yılında kurulmuş olan bir sosyal ağ platformudur. 2012 yılında ise Facebook tarafından yani Mark Zuckerberg tarafından satın alınmıştır. Instagramda kişiler fotoğraf ve video paylaşımı yapmaktadır. Çekmiş oldukları fotoğrafları özel filtreler ve özel fotoğraf ayarları ile düzenleyerek arkadaşları ile paylaşabilmekte; birbirleri ile etkileşime girmektedir. Akıllı telefonların oldukça yaygınlaştığı bu zamanlarda Instagram popülaritesini hızla arttırmakta; öyle ki birçok kişi artık Instagram’dan başka herhangi bir sosyal ağ mecrasında aktifliğini sürdürmemektedir. Yazımız instagram müşteri hizmetleri ve direkt bağlanma hakkında bilgiler içerir.

İnstagram Çağrı Merkezi

instagram Müşteri hizmetleri

Instagram’da fotoğraflar çekebilir, hikaye özelliği sayesinde sadece 24 saat süre ile profilinizde duran fotoğraf ve videoları paylaşabilir, çektiğiniz videoları ve fotoğrafları birbirinden özel ve harika filtreler ile düzenleyebilir; kontrast ayarı, gölge ayarı, doygunluk ve keskinlik ayarı gibi çok ince rütuşlar ile fotoğraflarınızı adeta profesyonel bir fotoğraf makinesi ile çekmiş derecede gösterecek güzellikte yapabilirsiniz. Ayrıca Instagram üzerinden arkadaşlarınıza canlı yayınlar açabilir, canlı yayınlara katılabilir, çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Instagram’da mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla mesaj yolu üzerinden konuşabilir, gruplar oluşturabilir, çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

İnstagram’ın ücretli çağrı merkezi bulunmaktadır. Aşağıdaki numaraları kullanarak instagram çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram İletişim E-posta Adresi

Aşağıdaki mail adresini kullanarak instagram yöneticilerine ulaşabilir şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

[email protected]

Hayatın her alanında ve her uygulamada veya platformda olduğu gibi Instagram üzerinde de birçok kez sorunlar ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu sorunlardan en başı Instagram hesabının bir anda çıkış yapması ve aynı telefon üzerinden tekrar girilememesi, Instagram şifre unutma, Instagram şifre değiştirememe sorunu ve Instagram hesabının bir anda kapanması veya kilitlenmesi olayı. Bu tür sorunlar için Instagram Yardım Merkezi menüsü üzerinden sorununuzun kategorisine göre bir çözüm yolu bulabilir, eğer bulamazsanız aşağıda sizler için paylaştığımız Instagram çağrı merkezi iletişim telefon numarası üzerinden daha detaylı olarak müşteri temsilcisi ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

instagram yardım merkezi

instagram yardım merkezi

İnstagram Yardım Merkezi

Aşağıdaki önergeleri uygulayarak instagram yardım merkezine ulaşabilirsiniz. Şikayet ve destek hattı aşağıdaki görseldeki yolda anlatılmıştır. İnstagram yıllardır giderek büyüyen ve üye sayısını artıran bir sosyal medya platformudur. Bu profesyonellik çerçevesinde kullanıcılarını kaybetmek istemezler.

Instagram Yardım Merkezi

 

 

 

 

 

 

Instagram’ın 4 haneli bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak hesabınız ve profilinizle ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunları dile getirebilir, hızlı ve profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Instagram İşletme Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Instagram Destek Hattı İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

 

Yukarıda vermiş olduğumuz 4 haneli Instagram destek hattı numarası ücretli bir servistir. Instagram Yardım Merkezi üzerinden sorununuz ile ilgili başlığı bulabilir; sorununuz için çözüm yolu bulabilirsiniz. Eğer ki sorununuzu çözemez olursanız aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere sorunu detaylı bir şekilde bildirebilir; yanıt alabilirsiniz. Yorumlar en geç 24 saat içinde yanıtlanmış olacaktır.

Arama Sorguları: instagram iletişim bilgileri, instagram telefon no, instagram canlı destek hattı, instagram müşteri temsilcisi, instagram şikayet hattı, instagram çağrı merkezi

Instagram Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Instagram Müşteri Hizmetleri

Instagram çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Instagram müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. gulhan | Cevapla
  2. gulhan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.