Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Samsung, Kore merkezli olarak 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulmuş olan bir bilişim şirketidir. Teknolojinin neredeyse her alanında ürünler üretip geliştiren Samsung, dünya çapında hizmet veren kuruluşlardan bir tanesi olarak yer almaktadır. Samsung’un birçok alt grup şirketi bulunmaktadır. Bu alt grup şirketlerden en bilineni ve hayatımızda en çok gördüğümüz marka ise Samsung Electronics’dir.

Samsung’un alt kuruluş olan şirketlerine bakacak olursak şu şekildedir; Samsung Electronics, Samsung Life Insurance, Samsung Fire & Marine Insurance, Samsung Heavy Industries, Samsung C&T, Samsung SDS, Samsung Techwinvb. Birçok alanda faaliyetlerini sürdüren Samsung; dünyanın en değerli 2.markası niteliğini taşımaktadır. Güncel teknolojinin öncülerinden biri olan Samsung; her geçen gün çıkarmış olduğu yeni ve gelişmiş teknolojik ürünleri ile birçok kullanıcı tarafından sevilmektedir. Samsung genel anlamda Giyim, kimyasallar, tüketici elektroniği, elektronik bileşenler, tıbbi ekipman, hassas aygıtlar, iletkenler, gemiler, telekomünikasyon ekipmanları gibi ürünlerin üretimini ve geliştiriciliğini üstlenmektedir.

Evlerimizde bulunan televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesinden cebimizde bulunan Samsung akıllı telefonlara kadar günlük hayatın her alanında yanımızda olan Samsung, kaliteli ürünleri ve müşterilerine dayalı memnuniyet politikası ile dünya üzerinde milyonlar tarafından sevilerek kullanılan bir markadır. Tabii bu kadar geniş bir kullanım alanına hizmet veren ve milyonlarca kullanıcısı olan Samsung’un soru ve sorunlarla karşılaşan müşterileri de bulunmaktadır.

Samsung’un 444’lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 08.00 ile 22.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi alabilir, hali hazırda bulunan Samsung ürününüz hakında teknik destek alabilir, cihazlarda yaşamış olduğunuz problemleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Samsung Canlı Destek Hattı

Samsung İletişim Formu

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 11

Bu çağrı merkezinin yanında Samsung’un müşterileri ile iletişime geçebilmesi için Canlı Destek ve E-Posta adresi bulunmaktadır. Canlı Destek aracılığıyla internet üzerinden anlık olarak Samsung müşteri temsilcisi ile mesaj yolu ile iletişime geçebilir; e-posta adresi aracılığıyla da soru ve sorunlarınızı Samsung’a mail atabilirsiniz. Bu iletişim yolları ile Samsung ürününüz hakkında olan tüm problemlerinize ve sorularınıza yanıt bulabilir; istek, öneri ve şikayetlerinizi kolayca dile getirebilirsiniz.

Arama Sorguları: samsung iletişim bilgileri, samsung telefon no, samsung canlı destek hattı, samsung müşteri temsilcisi, samsung şikayet hattı, samsung çağrı merkezi

Samsung Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung müşteri temsilcisi iletişim telefon numarası ve Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Metin | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.