Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ziraat Bankası, tam adı ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş, 1863 yılında Mithat Paşa tarafından kurulmuş olan ülkemizin 3 devlet bankalarından birisi olarak yerini almaktadır. Ana merkezi Ankara’da bulunan Ziraat Bankası; ülkemizin en büyük bankası olma niteliğini taşıyan bir bankadır. Neredeyse ülkemiz nüfusunun yarısından fazlası Ziraat Bankası müşterisidir. Sadece ülkemiz genelinde değil, dünya üzerinde bankacılık hizmetleri veren Ziraat Bankası, güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile birçok kişinin tercih sebebi olmuştur.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi

Ziraat Bankası’nın genel olarak sayısal verilerine bakacak olursak; günümüzde Ziraat Bankası’nın 1545’i yurtdışında olmak üzere, toplamda 3000’in üzerinde banka şubesi bulunmaktadır. Ayrıca tüm dünya ve Türkiye üzerinde toplamda 6500’ün üzerinde ATM’si bulunmaktadır. Bugün, Ziraat Bankası’nın 25 binin üzerinde banka personeli bulunmaktadır. 305 milyar TL’nin üzerinde yönettiği varlığı bulunmaktadır. Ülkemizdeki tüm bireylerin bildiği ve sıklıkla kullandığı Ziraat Bankası günden güne büyümekte, yaptıkları yenilikleri müşteri odaklı kullanım politikası ile ülkemizin en önde gelen bankası olmayı başarmıştır.

Ziraat Bankası 444’lü Telefon

Ülkemizde üniversite öğrencilerine verilen kredi ve bursların tahsilat edildiği, birçok öğrencinin kredi kartı olarak kullandığı, çiftçilere özel uygun faizli krediler ve çiftçi desteklemelerinin verildiği Ziraat Bankası; ülkenin tamamına hitap eden bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Bireysel, Girişimci ve Kurumsal kolları ile hizmet veren Ziraat Bankasının hizmetlerine gelecek olursak şu şekildedir; Mevduat Ürünleri, Yatırım Ürünleri, Krediler, Kartlar, Ödemeler, Hizmetler, Sigorta & Emeklilik, Dijital Bankacılık, Başvurular, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi, POS Hizmetleri, Dış Kaynaklı Krediler, Gayrinakdi Krediler, Nakdi Krediler. Ziraat bankasının 444’lü telefon numarası yoktur.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlan

Ziraat Bankası’nın alt kuruluşları ise şu şekildedir; Ziraat Bank International AG, Türk Ziraat Bank, Bosna, Ziraat Banka AD Skopje, Ziraat Bankası (Moskova) CJSC, Kazakistan-Ziraat International Bank, Azer-Türk Bank ASC, Türkmen Türk Anonim Ticaret Bankası (TTJSC Bankası), Özbekistan-Türk Bankası (UTBANK), Ziraat Sigorta A.Ş, Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş, Ziraat Finansal Kiralama A.Ş, Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş, Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş, Fintek Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş, Bileşim Alternatif Dağıtım Kanalları ve Ödeme Sistemleri A.Ş

Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasına gelecek olursak, Zirat Bankası’nın 0850’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Ziraat Bankası 444’lü iletişim numarası maalesef bulunmamaktadır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz Ziraat Bankası müşteri temsilcisi numarasını 7 gün 24 saat yani haftanın her günü ve her saati arayabilirsiniz. Ziraat Bankası çağrı merkezi aracılığıyla çalıntı ve kayıp kart başvurularınızı, bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizi, kredi ve banka kartı işlemlerinizi, ödeme işlemlerinizi, şifre işlemlerinizi, internet şubesi işlemlerinizi yapabilir; bilgi, istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu müşteri hizmetleri aracılığıyla Ziraat Bankası’na iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 220 00 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Yukarıda vermiş olduğumuz müşteri iletişim merkezi numarasını aradıktan sonra Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız öncelikle kimlik numaranızı tuşlamanız gerekecektir. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı tuşladıktan hemen sonra 2 ve 0 numaralarını tuşlayınız. Bu numaraları tuşladıktan sonra bir telesekreter mesajını duyacaksınız, bu mesajı duyduktan sonra 1‘i tuşlayın. Bu tuşlamaları yaptıktan sonra Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt ve hızlı olarak bağlanmış olacaksınız. Hiç vakit kaybetmeden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da sorularınızı bizlere iletebilir, en geç 24 saat içinde sorunuza en iyi yanıtı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası

(0 312) 584 20 00 

Genel Müdürlük Adresi: Hacı Bayram Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:8 06050 Altındağ / ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Yetkili Denetim Organı: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)

(0 312) 455 65 00

Arama Sorguları: ziraat bankası iletişim bilgileri, ziraat bankası telefon no, ziraat bankası canlı destek hattı, ziraat bankası müşteri temsilcisi, ziraat bankası şikayet hattı, ziraat bankası çağrı merkezi

Özet
  • Müşteri Hizmetleri
5

Özet

Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Kemal | Cevapla
  2. adem demirhan | Cevapla
  3. KUDRET ÇINAR | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.