Zahide Yetiş İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp İhbar Hattı

Yıllardır ekranların gülen yüzü ve en sevilen isimlerinden biri olan Zahide Yetiş, hafta içi her sabah saat 09.00’da Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Zahide Yetiş Arısoy’un sunduğu programda günlük hayatımıza ciddi derecede yararları bulunan bilgiler, birbirinden özel ve pratik yemek tarifleri, sağlıklı yaşamımız için gereken hiçbir yerde duymadığınız sağlık ve spor ipuçları, örgü ve el işi ile ilgili tarif ve yöntemler izleyicilerle buluşuyor.

Zahide Yetiş’le olan programda her gün alanında uzmanlaşmış, profesör ve doktorlar programa konuk olarak gelip; hem stüdyodaki hem Zahide Yetiş WhatsApp hattında ki sorulan sorulara detaylı bir şekilde cevap veriyor. Birçok hastanın derdine deva olabilmek için yardımcı olunan programda ayrıca yardıma muhtaç olan kişiler için duyurular yapılıp yardımlar yapılıyor; ihtiyaç sahibi aileler için en gerekli yardımlar maddi ve manevi olarak yapılıyor.

Genel anlamda Zahide Yetiş, daha önce hiçbir yerde duymadığınız, görmediğiniz harika hayat ipuçlarını izleyicileriyle paylaşıyor, neredeyse tıbbın her alanında işinde uzmanlaşmış doktorları her gün konuk olarak stüdyosunda ağırlıyor; yemek tarifi ve evde el işi olarak yapabileceğiniz birbirinden özel tarifler sizlere veriliyor.

Show TV Zahide Yetiş programına telefonla katılmak mümkündür. Bu sayede Zahide Yetiş hanımı arayarak yaşamış olduğunuz sağlık problemlerini, psikolojik rahatsızlığınızı, derdinizi, yardıma ihtiyacınız varsa yardım çağrılarınızı; stüdyoda bulunan konuklara olan sorularınızı bu telefon numarasını arayarak bildirebilir; sorularınıza ve derdinize çare bulabilirsiniz. Sağlık probleminiz var ancak tedavisi nedir ne değildir bilemiyor musunuz? Yardıma ihtiyacınız var ancak kimseniz yok mu? Aklınıza çok takılan sorular var ama sorularınıza cevap bulamıyor musunuz? Hemen sizde Zahide Yetiş iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattından Zahide Yetiş’le iletişim kurun.

Ayrıca unutmadan söyleyelim soru ve sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da bizlere iletebilirsiniz. Formu lütfen eksiksiz doldurup, mesajınızı detaylı ve anlaşılır bir biçimde yazınız.

Show TV Zahide Yetiş Telefon Numarası
0212 471 96 96

Show TV Zahide Yetiş WhatsApp İhbar Hattı
0549 215 10 10

Arama Sorguları: zahide yetiş iletişim bilgileri, zahide yetiş telefon no, zahide yetiş nasıl başvuru yapılır, zahide yetiş canlı yayına katılma, zahide yetiş whatsapp numarası, zahide yetiş soru sorma, zahide yetiş programa bağlanma

Zahide Yetiş
  • Zahide Yetiş
5

Zahide Yetiş Telefon Numarası

Show TV Zahide Yetiş telefon numarası ve Zahide Yetiş WhatsApp ihbar hattı numaralarına ulaşabilir; Zahide Yetiş’e soru sorabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Selda ışık | Cevapla
  2. Ben Gaziantepten zeynep | Cevapla
  3. ZÖHRE | Cevapla
  4. Beyza ak | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.