Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

Yemekteyiz hafta içi her akşam TV8 ekranlarında yayınlanan bir Türk televizyon programıdır. Daha önce 2012 yılında Show TV’de yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Program formatı biraz değiştirilerek yeni bölümleriyle yayınlanmaktadır. Programın yeni versiyonunda sevilen oyuncu Onur Büyüktopçu Onur Bey olarak programa girmiştir ve yarışmacıların evine konuk olmaktadır.Programın orjinali ilk olarak İngiltere’de “Come Dine With Me” ismiyle yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır. Bunun üzerine program mevcut formatın benzeriyle ABD  ve diğer avrupa ülkelerinde yayınlanmıştır.

Onur Büyüktopçu 1982 yılında İstanbul’da doğmuş Türk oyuncudur. İlk olarak onu ekranlardan lise defterinde Yusuf karakteriyle tanıdık. Oyuncu asıl şöhretini 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Kiralık Aşk” dizisiyle yakalamıştır. 2017 yılından bu zamana Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Program yeni versiyonu ile de Türk halkının oldukça beğenisini toplamıştır. Ancak şahsi kanaatim bir yemek programından ziyade insanların atışması tartışması üzerine kurulu bir reality show kıvamına gelmiştir. Bu durum kimi kesimler tarafından beğenilse de halkımızın bir kesimine itici gelmektedir.

Bu arada bir uyarı yapmakta fayda var. Çevremde birkaç kişiden “yemekteyiz programına katılacaksınız, katılım ücreti olan 300tl ücreti şu hesap numarasına yatırın” gibi telefonlar aldıklarını duydum. Böyle bir uygulama veya başvuru şekli yoktur. Kişiler dolandırıcıdır Lütfen itimat etmeyiniz.

Yarışmaya aşağıda bulunan linkteki başvuru formunu kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

http://www.tv8basvuru.com/basvuru/yemekteyiz/1

Şayet başvurunuza cevap gelmediyse ve çok istekliyseniz öneri olarak TV8 izleyici hattının numarasını paylaşıyorum denemekte fayda var

 TV8 İzleyici Hattı: 0(212) 987 30 70

Arama sorguları: Yemekteyiz başvuru formu, Yemekteyiz telefon numarası, Yemekteyiziletişim numarası, Yemekteyiz şikayet öneri hattı,  TV8 SMS destek hattı

Yemekteyiz Başvuru Formu
  • Başvuru Formu
5

Yemekteyiz İletişim Telefon Numarası

TV8’de yayınlananan Yemekteyiz peogramıyla alakalı kısa bilgiler verilmiş ve programa katılma yolları anlatılmıştır.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Ayhan ağır | Cevapla
  2. Irenclike | Cevapla
  3. nkotbsoge | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.