Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk özel bankası niteliğinde olan Yapı Kredi tam ismi ile Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. İstatistiklere bakacak olursak Yapı Kredi Bankası ülkemizin en büyük 4.özel bankasıdır. Yapı Kredi; kullanım kolaylığı, müşteri odaklı erişilebilir politikası, birbirinden özel ve avantajlı kampanyaları, her yaştan ve her statüden birey için uygun müşteri portföyü ile ülkemizin en çok sevilen ve en çok kullanılan bankaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi

Yapı Kredi’nin sayısal verilerine bakacak olursak; ülkemiz geneli ve yurtdışı dahil olmak üzere toplamda 925 adet şube, 19.000’den fazla çalışan ve 4000’i aşkın ATM ile bankacılık hizmetlerine süratle devam etmektedir. Yapı Kredi’nin müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık türleri ise şu şekildedir; Bireysel, Platinum Bankacılık, Özel Bankacılık, KOBİ, Kurumsal, Ticari. Worldcard ve kampanyaları ile son zamanlarda oldukça ses getiren Yapı Kredi Bankası’nın aktif olarak tüm banka müşterilerine sunmuş olduğu kart türleri ise şu şekildedir; Worldcard, TLcard, Play TLcard, Platinum TLcard, Play Kart, Adios.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Yapı Kredi, günden güne kendini geliştirmeye çalışan, müşterilerine en iyi bankacılık deneyimini sunmak için çabalayan en önemli bankalar arasında yerini almaktadır. Öyle ki, ‘Dünyanın en yenilikçi dijital bankası.’ mottosu ile yapılan reklamlar, belirtilen istatistikler ve iddialar ciddi derecede Yapı Kredi’nin başarılı bir banka olduğunu göstermektedir. Ayrıca ülkemizin en dijital bankası olarak bilinen Yapı Kredi müşteri hizmetlerinin ndroid ve iOS platformlarında sunmuş olduğu özel bankacılık uygulamaları ile siz değerli müşteriler şubeye gitmeden bankancılık işlemlerinizi uygulamalar aracılığıyla kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi telefon numarasına gelecek olursak, Yapı Kredi’nin 444’lü çağrı merkezi numarası ve Yapı Kredi 0850’li müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Her iki numaradan da Yapı Kredi müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Günümüzde her bankada olduğu gibi Yapı Kredi müşteri hizmetlerinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Ancak sizlere aşağıda vereceğimiz Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma numaraları ile çağrı merkezi temsilcisi ile direkt irtibat kurabilir; soru, öneri, şikayet ve isteklerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0444
444 0 444

Yurt dışından Yapı Kredi bankasını aramak istiyorsanız Bireysel Telefon Bankacılığı için +90 850 444 0 444 veya +90 444 0 444, Kurumsal Telefon Bankacılığı için +90 850 444 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı iletişim numaralarından Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Whatsapp Hattı

Yapı Kredi bankası Whastapp üzerinden hizmet veren ilk banka olmuştur. Whastappı insanlar günlük iletişimlerini sağlamnak için kullansa da kısa zamanda kurumsal firmalar işlemler için whastappı kullanmaya başlamışlar. Ayrıca yapı kredi whsatapp hattı ayrı bir cep numarası üzerinden hizmet vermiyor. Çok ilginç ancak yapı kredi müşteri hizmetleri numarasını rehberinize ekleyerek whatsappta görüntüleyebilirsiniz. Öneri şikayet dileklerinizi yapı kredi whsatapp hattı üzerinden bildirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numaralarından herhangi birini aradıktan sonra sistem sizlerden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yani T.C. Kimlik Numaranızı tuşlamanızı isteyecektir. Kimlik numaranızın tuşlamasını yaptıktan sonra sırası ile 2 ve 0 rakamlarını tuşlamanız halinde Yapı Kredi müşteri temsilcisi ile direkt irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan listedeki numaralar aracılığıyla kullanmak istediğiniz/ihtiyacınız olan menü numarasını tuşlayarak ilgili birime ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Menü Numaraları

(0) Yapı Kredi Çalıntı ve Kayıp Kart/Şüpheli İşlem Bildirimleri

(1) Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı İşlemleri
(1 – 1) Son Ekstre Bilgileriniz, Ödemeleriniz ve Ekstre Talepleriniz
(1 – 2) Limit ve Güncel Bakiye Bilgileriniz
(1 – 3) Kurye Aşamasındaki Kartınızın Durumunu Öğrenmek
(1 – 4) Kartınızın Paro Puan Özelligini Aktif Hale Getirmek
(1 – 5) Ön Ödemeli Kart İşlemleri
(1 – 6) Ek Kart İşlemleri
(1 – 7) Kredi Kartınızın İnternet Alışveriş Yetkilendirme İşlemleri
(1 – 0) Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

(2) Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bankacılık Ürünleri ve İşlemleri
(2 – 1) Vadesiz Hesap Bilgileriniz
(2 – 2) Yatırım, Hisse Senedi İşlemleriniz ve Piyasa Bilgileri
(2 – 3) Para Transferleri ve Fatura Ödemeleriniz
(2 – 4) Kurye Aşamasındaki Kartınızın Durumunu Öğrenmek
(2 – 5) Banka Kartınızın İnternet Alışveriş Yetkilendirme İşlemleri
(2 – 0) Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

(3) Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Şifre İşlemleri
(3 – 1) Kredi Kartı Şifre İşlemleriniz
(3 –
2) Banka Kartı Şifre İşlemleriniz
(3 – 3) Yapikredi Tek Şifre İşlemleriniz

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere ulaşabilir, sormak istediğiniz soruları, görüş, öneri ve şikayetlerinizi form aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası genel müdürlük telefon numarası (0212) 339 70 00

Yapı Kredi Şube atm telefon numaralarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Arama Sorguları: yapı kredi iletişim bilgileri, yapı kredi telefon no, yapı kredi canlı destek hattı, yapı kredi müşteri temsilcisi, yapı kredi şikayet hattı, yapı kredi çağrı merkezi

Yapı Kredi Çağrı Merkezi
  • Müşteri Hizmetleri
5

İnceleme

Yapı Kredi çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Kelwags | Cevapla
  2. Kelwags | Cevapla
  3. HIKMET NAFIZ AGARLI | Cevapla
    • Hüsnü turmus | Cevapla
  4. Hamza | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.