Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1983 yılında Taksim-Elmadağ’da kurulan Vatan Bilgisayar yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Hizmet vermeye devam ettiği sürece vatan bilgisayar müşteri hizmetleri de devamlı olarka çalışıyor. Dilediğiniz teknolojik ürüne anında ve en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz, ülke genelindeki 54 ilde bulundurduğu 144 mağazasıyla birlikte müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. İçerisinde teknoloji kavramı geçen her ürünün pazarlamacılığını yapan ve müşteri ile kurulan iletişimin önemine vurgu yapan Vatan Bilgisayar bu alandaki sayısız yenilikleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Her platforma uygun olarak geliştirilmiş vatanbilgisayar.com sitesi üzerinden aradığınız ürünün detaylı incelemesini ve sunulan kargo hizmetiyle evinize kadar getirebildiğiniz e-ticaret yöntemi ile her ürüne anında sahip olabilirsiniz. Cep telefonları ve tabletleriniz için geliştirilen mobil uygulama ile her ne konumda olursanız olun ürün incelemeye ve satın alımlarınızı gerçekleştirmeye ek bir ücret ödemeden kesintisiz olarak devam edebilirsiniz. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini önemseyen Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri alanında da öncü kuruluşların başını çeker.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi

7/24 her gün aktif olarak hizmet veren ve müşterilerin her türlü sorularını cevaplayan gelişmiş iletişim ağı ile birlikte incelediğiniz ve satın almak istediğiniz ürünler hakkında bilgileri (yedek stok kaldı mı? Ürünün indirimli fiyatı nedir? vs.) hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. Doğrudan müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçtiğiniz çağrı merkezi sistemi ile aklınızı karıştıran soruların cevabını giderebilir, güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Telefon ile sipariş ve müşteri hizmetleri konusunda yardım alabilir aynı zamanda şikayet/önerilerinizi diler getirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız siparişler içinse hafta içi 09-00-22.00 hafta sonu 10.00-17.00 saatleri arasında kaliteli ve kesintisiz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Canlı Destek Hattı

Şikayetlerinizi bilgisayar üzerinden yapay zeka ile gideremediğiniz durumda canlı destek hattı ile sizlere yardımcı olunur. İnternet sitesi üzerinde yer alan sık sorulan sorular kısmında şikayet/önerilerinize yanıt bulamadığınız takdirde müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere yardımcı olacaktır.

vatan bilgisayar müşteri hizmetleri

Vatan Bilgisayar Sipariş Takip Yöntemi

Müşteri memnuniyeti kapsamında bilgilerinizin korunması ve güvenliğiniz konusunda fire vermeden çalışan Vatan Bilgisayar, sizlere sunduğu sipariş takip yöntemi ile birlikte daha önceden siparişini verdiğiniz bir ürünün kodunu ve fatura numarasını girerek sorgulayabileceğiniz bir hizmet sunuyor.

Ürün hakkında sorularınızı en geç 24 saat içinde yanıtlayan online destek sistemi ile siparişleriniz hakkında detaylı bilgi toplayabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde üye olabildiğiniz web sitesinde misafir olarak da gezinmek mümkün. Çeşitli şikayet ve müşteri hizmetleri için iletişime geçebileceğiniz adresler ise şu şekilde;

l Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Adresimiz: [email protected]

l Mail: [email protected]

l Mersis numarası: 1000000287209256

l Kayıtlı Bulunduğumuz Meslek Kuruluşu: İstanbul Ticaret Odası

Vatan Bilgisayar İletişim Formu

Müşterilerine hizmetleri kapsamında sağladığı çeşitli kanallar aracılığıyla yanıt bulamayan sorularınız olduğunda veya durum önceliği yüksek olan bir bilgi iletmeniz durumunda müşteri hizmetleri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçebileceğiniz Vatan Bilgisayar iletişim formuna ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.vatanbilgisayar.com/iletisim-formu/

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

 Aşağıdaki hatta ek ücret ödemeden bağlantı kurabilirsiniz. Telefon ile sipariş ve müşteri hizmetleri konusunda yardım alabilir aynı zamanda şikayet/önerilerinizi diler getirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız siparişler içinse hafta içi 09-00-22.00 hafta sonu 10.00-17.00 saatleri arasında kaliteli ve kesintisiz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

0850 222 56 56

Arama sorguları: vatan bilgisayar müşteri hizmetleri, vatan bilgisayar çağrı merkezi, vatan bilgisayar vanlı destek, vatan bilgisayar şikayet hattı

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan bilgisayar çalışma koşulları, müşteri memnuniyeti hakkında bilgi alabilir, iletişim kanallarını öğrenebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.