UPS Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1907’li yıllarda Amerika’nın özel kurye ve teslimat ihtiyaçlarını karşılamak için o yıllarda 19 yaşında olan Jim Casey tarafından Seattle, Washington’da kurulan şirketin ilk ismi American Messenger Company’i (Amerikan Kurye Şirketi)olarak bilinmektedir. O bölgedeki kuryelerinin sayısının az olmasından dolayı arkadaşından aldığı 100 dolarlık borç ve bir bisikletle çıkılan yolda, daha sonra motorsiklet ve araba kullanılmaya başlanmıştır. 1919’lu yıllarda şirketin genişlemesiyle birlikte Seattle sınırları dışına taşmasının ardından ismi şimdiki halini almıştır. United Parcel Service (Birleşik Paket Hizmeti)genel taşıyıcı” hizmeti olarak adlandırılan yenilikçi uygulamaları getirdiği için dikkat çekmeyi başarmıştır.

UPS Kargo Kurye Çağırma Hattı

Bu numaradan UPS Kargo’yu arayarak kurye rezervasyonu yapabilirsiniz. 0850 255 00 66

UPS kargonun kabul ettiği ilkelere göre ” prensibi yer almaktadır. 1988’li yıllarda Türkiye pazarına girmiş olup, 2009 yılından itibaren Ünsped’i satın almasıyla birlikte çalışan ve şube sayısını artırarak, geniş araç filosu ve ulaşım ağıyla lider konuma gelmeyi başarmıştır. Günümüzde dünyaca ünlü paket teslimat şirketlerinden birisi haline gelen UPS kargo özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde de ön plana çıkmıştır.

UPS Kargo Şikayet Öneri Hattı

Müşterilerine karşı kurulduğu ilk günden bu yana daima nezaketli davranışı ön planda tutmayı hedefleyen ve bunu gerçekleştiren firma, 7/24 hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Aşağıdaki numaradan şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal gönderilerde, iş dokümanlarında ya da özel günlerde gönderilmek istenen sürpriz hediyelerde paketlerin güvenilir bir şekilde ve kolay yoldan aktarımını, takibini yaparak, çözümleri hızlıca geliştirmektedir.

Ups Kargo Whatsapp Gönderi Hattı

Teslimat ve takip seçeneklerinde profesyonelliği yaşatacak olan UPS kargo gönderi yaptığınız andan itibaren, teslimatın gerçekleştirilmesine dek geçen sürede teknolojiden ve yeniliklerden faydalanmaktadır. Dilediğiniz yerden paketlerin alınması, ulaştırmak istediğiniz adreslere gönderiminin yapılması ve bunu online ortamlarda gerçekleştirmenizi sağlayacak olan tüm yenilikçi hizmetlerin sunulması sayesinde müşterilerini memnun eden firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Üstelik fiyatlarının uygunluğu ve paketlerin herhangi bir şekilde zarar görmemesi adına her türlü tedbirin alındığı görülmektedir.

Ups Kargo Müşteri Hizmetleri İletişimTelefon Numarası

Siz de Ups kargo müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 09 64 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ups kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası: ; 0850 255 00 66

Arama sorguları: ups kargo iletişim, ups kargo müşteri hizmetleri, ups kargo whatsapp hattı, ups kargo kurye çağırma

İletişim telefon numarası
  • direktbaglan
5

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilir, ups kargo whatsapp hattı, ups kargo şikayet hattı telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.