Türksat Kablonet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Arkadaşlar Türksatı hepimiz uydu sağlayıcı olarak biliyoruz. TV platformlarının bu denli gelişmediği dönemlerde sıklıkla uyduyu kullanırdık. Hatırlayacağınız üzere Türksat 1A 2A 4A gibi uyduların frekansl

arını internette aratıp uydu cihazımıza girerek arama yapardık. Ancak zamanla çağımız değişti. O dönemlerde kablo TV oldukça meşhurdu. Evlerde olması lüks niteliğindeydi. Devlet altyapısıyla çalışan bu sistem ücretli kullanılıyordu. Türksat çağımızın bu radikal değişimine ayak uydurarak 2015 yılından itibaren Kablonet Kablo TV KabloSES gibi hizmetleri bizlere sundu.

Türksat Kablonet Hizmetleri

Kablonet markası internet servis sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Benimde evime yeni kurulum yaptığım bu şirketin en beğendiğim yanı ise teknik servisi. Adeta hizmet aşkı ile yanıp tutuşuyormuş gibi her aramanıza cevap veriyor. Sabırla sizi dinliyor ve en kısa sürede yardımcı oluyorlar. Sitelerini takip ederseniz uygun kampanyaları yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Kablo TV ve KabloSES adı altında televizyon ve telefon hizmeti vermesi bu kampanyaları çok daha cazip hale getiriyor! Ben evimde 100mbps’ye kadar akıllı sınırsız internet (belli saatlerde 25mbps kalan saatlerde 100mbps) olan pakete ek olarak Kablo TV üstt paket üstüne birde Altın sinema paketi kullanıyorum ve bunların hepsini 24 ay taahhüt ile 89 liraya kullanıyorum. Bu bedele modem kiralama tv cihazi kiralama ücretleride dahil arkadaşlar. En ufak bir sorun olduğunda çağrı merkezlerini arıyorsunuz saat 22:00 ‘a kadar hizmet veren teknik servis arkadaşlar evinize geliyor ve sorunu hallediyor. Genellikle bu olay aynı gün içerisinde gerçekleşiyor. Burda diğer bir değinmek istediğim konu Kablo TV. Gerçekten kaliteli kanalları mevcut özellikle 10tl fark ile altın sinema paketini öneriyorum. Oldukça kaliteli filmler yayınlıyorlar. Trace Urban müzik kanalını da söylemeden geçemeyeceğim

Kablonet Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Arkadaşlar sanırım kullandığım en ulaşılabilir internet servis sağlayıcısı Türksat Kablonet olsa gerek. Günün her saati dakikalarca telefonda beklemeye gerek kalmadan ulaşabiliyorum. Kesinlikle çözüm odaklı çalışıyorlar.Küçük illeri bilmiyorum ancak büyükşehirlerde ofisleri yani bayileri mevcut birçok işlemi saatlerce telefonda beklemeden halledebiliyorsunuz.

Ne kadar iyi olursa olsun kullanıcılar bazı teknik veya altyapısal sorunlar yaşayabileceklerdir. Bu sebeple çağrı merkezini aramanız gerekebilir. İyi haber Kablonet’in bu hizmeti ücretsiz verdiği 0850’li bir hattı mevcut. Her türlü işinizi halletmek için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

0 850 804 4444

Kablo TV için 126

Türksat Kablonet İletişim Bilgileri ve Telefon Numarası

Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı / ANKARA
Tel : 0312 925 70 00

Sizde Türksat Kablonet’e ulaşmak istiyorsanız yukarıdaki numaraları arayabilir. Operatörün size söylediği yönlendirmelere uyabilirsiniz.

Türksat Kablonet Şikayet Hattı

Şikayetleriniz için ayrı bir hat veya adres bildirilmemiştir. Ancak yukarıdaki çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası ile şikayet görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Arama Sorguları: türksat kablonet iletişim bilgileri, türksat kablonet telefon no, türksat kablonet canlı destek hattı, türksat kablonet müşteri temsilcisi, türksat kablonet şikayet hattı, türksat kablonet çağrı merkezi, uydunet çağrı merkezi, uydunet müşteri hizmetleri

 

Türksat Kablonet Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Kablonet Müşteri Hizmetleri

Kablonet çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Kablonet şikayet hattı bilgilerinin yanında Kablonet müşteri hizmetleri telefon numarası ve Kablonet müşteri temsilcisi numarasına ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.