Turkcell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Turkcell,24 Şubat 1994 yılında Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı tarafından İstanbul’da kurulmuş bir telekomünikasyon şirketidir. Ülkemizin ilk özel telekomünikasyon şirketi olma özelliğini taşıyan Turkcell, ayrıca ülkemizin en çok abonesi bulunan operatör markasıdır. Turkcell’in içinde barındırdığı birçok alt grup şirketi bulunmaktadır. Yaklaşık 25 yıldır telekomünikasyon alanında faaliyetlerine hızla devam eden Turkcell, kurulduğu günden bu yana yüksek bir ivme ile büyümektedir.

Genel anlamda bakacak olursak Turkcell; GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G teknolojilerinde hizmet veren bir operatör markasıdır. Ülkemizde ilk kurulan mobil operatör markası olan Turkcell’i kullanan bir hayli fazladır. Kaliteli olması ve müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile birçok kişinin gönlünü almıştır. Türk halkı Turkcell kalitesine hayrandır, ancak yüksek maliyetli tarifeleri nedeniyle birçok kişi diğer operatör markalarını tercih etmektedir. Dünyadaki yüksek teknolojileri ülkemize getiren ilk şirket Turkcell’dir. Öyledir ki ülkemiz üzerinde toplamda 18 milyar TL’lik yatırım yapmış, birçok kişiye iş imkanı sunmuştur.

Bugün Turkcell’in 35 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yani ülkemizin yarı nüfusundan fazlası Turkcell’i aktif olarak kullanmakta; Turkcell, ülkemizin en değerli ve en büyük mobil operatör şirketidir. Sadece telekomünikasyon alanında değil kendi markası adı altında üretmiş/ürettirmiş olduğu mobil cihazları da uygun fiyatlardan satışa sunmaktadır. Bu cihazlar ise şöyledir; T10, T11, T20, T21(Maxiplus 5), T30, T40, T50, T60 ve T70.

Sadece Türkiye Cumhuriyeti ile hizmet vermekte sınırlı kalmayan Turkcell; Azerbaycan, Kazakistan, Moldova, Ukrayna ve Gürcistan ülkelerinde de telekomünikasyon operasyonlarına devam etmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de KKTCELL ismi ile hizmet vermektedir. Ünlü teknoloji markası Huawei ile iş ortaklığı yapan Turkcell; akıllı cep telefonu, modem ve tablet gibi cihazları da müşterileri ile buluşturmaktadır. Ayrıca Turkcell’in; müzik dinleme uygulaması olarak Fizy, mesajlaşma uygulaması olarak BiP, televizyon uygulaması olarak Turkcell TV ve gençlere yönelik ucuz ve harika fırsatları ile GNCTRKCLL hizmeti bulunmaktadır.

Turkcell’in 3 haneli bir Turkcell müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri aracılığıyla faturalı veya faturasız hattınız ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilir, fatura detaylarınızı öğrenebilir, TL yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, telefon ayarlarınız ile ilgili gereken mesajları talep edebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Turkcell müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan Turkcell Canlı Destek bağlantısı aracılığıyla Turkcell müşteri temsilcisi ile anlık olarak mesajlaşıp soru ve sorunlarınızı kolayca bildirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
532
0532 532 00 00 (Diğer operatörlerden.)

Turkcell Canlı Destek Hattı

Arama Sorguları: turkcell iletişim bilgileri, turkcell telefon no, turkcell canlı destek hattı, turkcell müşteri temsilcisi, turkcell şikayet hattı, turkcell çağrı merkezi iletişim telefon, turkcell mesaj gönder, turkcell destek hattı

Turkcell Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Turkcell Çağrı Merkezi

Turkcell çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Turkcell şikayet hattı bilgilerinin yanında Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası ve Turkcell müşteri temsilcisi numarasına ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Hatice | Cevapla
  2. Nuray Akyüz | Cevapla
  3. Fezi üstün | Cevapla
  4. Miranda Pastor | Cevapla
  5. cengiz | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.