Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

24 Nisan 1995 yılında PTT’nin telekomünikasyon faaliyetlerinin ayrılması sonucunda Türkiye Cumhuriyeti hükümeti tarafından kurulan Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi yani Türk Telekom; ülkemizin en büyük telekomünikasyon hizmeti veren şirkettir. 2005 yılında TBMM’den geçen bir kararname ile özelleştirilen Türk Telekom; şimdilerde devlet kurumu olarak değil, anonim şirketi olarak operasyonlarına devam etmektedir. Şirketin %55 hissesini Arap bir firma satın almıştır. Türk Telekom, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkelerine hizmet vermektedir.

Bireysel ve Kurumsal ana kategorilerinde telekomünikasyon hizmeti veren Türk Telekom; evde internet, ev telefonu, TV ve mobil platformlarında faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. PSTN, DSL, Fiberoptik iletişim, Metro Ethernet, IPTV, Mobil telekomünikasyon (LTE, WCDMA, GSM) gibi teknolojik alanlarda uzmanlaşan şirket ülkemizin en büyük telekomünikasyon kuruluşudur. Birçok internet sağlayıcısının altyapı hizmetini de sunan Türk Telekom; PTTCell, BİMCell, Fenercell gibi birçok mobil operatör markasının yine altyapı desteğini vermektedir.

2015 yılının Aralık aylarına doğru Türk Telekom’un alt markalarından olan Tivibu, TTNet ve Avea gibi markalar tek çatı altında toplanmıştır. Tüm hizmetlerin ismi Türk Telekom olarak geçmektedir. Bugün Türk Telekom sayısal verilerine bakacak olursak şu şekildedir; 17 milyonu aşkın mobil operatör abonesi, 3 milyonu aşkın fiber ve ADSL internet abonesi, 2 milyonu aşkın Tivibu abonesi ve 14 milyonu aşkın ev telefon abonesi ile birlikte toplamda 35 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom’un toplam çalışan sayısı ise 40 bini aşmaktadır. Ayrıca Türk Telekom 9 sene boyunca üst üste ülkemizin en değerli telekomünikasyon şirketi ödülüne layık görülmüştür.

Türk Telekom’un 444’lü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Türk Telekom markasını taşıyan tüm hizmetler hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, evde internet hizmetiniz ile ilgili kesinti ve problemlerinizi bildirebilir, mobil operatör aboneliğiniz hakkında fatura detaylarınızı öğrenebilir, TL yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Türk Telekom Prime ve Selfy kulüpleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir, Tivibu aboneliğiniz ve yaşadığınız teknik problemleri Türk Telekom müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı kolayca iletebilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Formu

Türk Telekom Şikayet Formu

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444
08002119333

Türk Telekom Avea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444
9333

Türk Telekom TTNet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444
02127070375

Türk Telekom Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444

Arama Sorguları: türk telekom iletişim bilgileri, türk telekom telefon no, türk telekom canlı destek hattı, türk telekom müşteri temsilcisi, türk telekom şikayet hattı, türk telekom çağrı merkezi iletişim telefon, türk telekom mesaj gönder, türk telekom destek hattı

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Türk Telekom Çağrı Merkezi

Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Türk Telekom şikayet hattı bilgilerinin yanında Avea müşteri hizmetleri telefon numarası ve TTNet müşteri temsilcisi numarasına ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Tuncay | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.