Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Trendyol.com, Trendyol Grup öncülüğünde 2010 yılında Demet Mutlu tarafından kurulmuş Türkiye’nin önde gelen giyim temalı e-ticaret sitelerinden birisidir. Merkezi ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan İstanbul’un Sarıyer ilçesindedir. Trendyol, dünyada bilinirliği oldukça fazla olan markaları, kendi alt bünyesinde kurmuş olduğu markaların ürettiği ürünleri tüketicilerle en uygun fiyatlarla buluşturan bir platformdur. Sürekli farklı farklı ürün kategorilerinde ve farklı farklı markalarda ürünleri indirim ile müşterilerine sunmaktadır.

Son zamanlarda yapılan araştırma ve istatistiklere göre Türkiye’de her 4 kadından 3’ü Trendyol’dan en az 1 defa alışveriş yapmaktadır. Yılda 800 milyonun üzerinde ziyaretçiyi websitesinde barındıran Trendyol’un toplamda 15 milyonu aşan kayıtlı kullanıcı sayısı bulunmaktadır. Trendyol bugünün rakamlarına bakılacak olursa, bugüne kadar toplamda 100 milyonun üzerinde ürünü müşterileri ile buluşturmuş; keyifli ve ekonomik bir şekilde giyinmelerini sağlamıştır.

Trendyol’un alt grup markalarından bahsedecek olursak şöyledir; Trendyol.com, Modagram.com  ve Milla by trendyol. Bu markalar Trendyol Grup öncülüğünde kurulmuş markalardır. Trendyol.com ve Modagram.com’da ürün satışı yapılırken, Milla markası ise Trendyol’un kendi giyim markasıdır. Üretimlerini Trendyol Grup yapıp; Modagram ve Trendyol.com üzerinden satışını gerçekleştirmektedirler. Trendyol.com’da bulunan ana ürün grupları ise şu şekildedir; Kadın, Erkek, Çocuk, Spor Giyim, Ayakkabı & Çanta, Saat & Aksesur, Kozmetik, Ev & Yaşam.

Trendyol’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Maalesef ki Trendyol 444 lü telefon numarası bulunmamaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz Trendyol çağrı merkezi iletişim telefon numarasına haftaiçleri saat 08.30 ile 00.00 arasında; haftasonu ise saat 10.00 ile 00.00 arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi aracılığıyla ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumu ve kargo takip bilgilerini öğrenebilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Trendyol müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 331 0 200

Trendyol Merkez Ofis Adresi
DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:1-B 34398 Maslak/İstanbul

Ayrıca Trendyol’a canlı destek ile de ulaşabilirsiniz.

Trendyol Canlı Yardım

Arama Sorguları: trendyol iletişim bilgileri, trendyol telefon no, trendyol canlı destek hattı, trendyol müşteri temsilcisi, trendyol şikayet hattı, trendyol çağrı merkezi, trendyol kargom gelmedi

Trendyol Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Trendyol İade Hattı ve Trendyol müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Fatma | Cevapla
  2. Neset | Cevapla
  3. Kübra | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.