TNT Exspress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Adreslerinizden alınacak olan paketlerini, işlerinizle ilgili dokümanlarınızı veya içeriğinde ne olursa olsun yurt içinde veya yurt dışında aktarılmasını istediğiniz kargolarınızı, en güvenilir şekilde teslim etmeyi garanti eden firmalardan birisi TNT Express, 1946 yılında Ken thomas tarafından Avustralya’da kurulmuştur. Açılımı “Thomas nationwide transport” olan firma taşımacılık ve kargo firması olma özelliğine ilk yıllarında sadece bir kamyonla başlamıştır. 1950’li yıllarda gelişmeye başlayarak, dünyaca ünlü hava ve karayolu ağının yönetmeyi başaran global bir şirket halini almıştır.

TNT Express Ankara Telefon Numarası

200’ün üzerinde ülkede tam gününde ve zamanında ekpress teslimat hizmetleriyle buluşturmaya devam ettiği müşterilerine büyük kolaylıkları ve avantaları sağlamaktadır. Performansını her geçen gün daha da artırmayı hedeflemekte ve müşterilerin ihtiyaçlarına en hızlı çözümleri üretmektedir. Tüm iş ihtiyaçlarına veya bireysel gönderilerdeki ihtiyaçlara uygun kargo hizmetlerini sunmakta olup, her adrese ulaşmayı başarmaktadır. Kolay adımlarla dünya çapında erişimleri sağlamakta olup, hizmetlerini en hassas şekilde sunmaya devam etmektedir. Kargolarınızın durumlarını en iyi şekilde gözlemleyebileceğiniz ve takip edeceğiniz adreslerden birisi olan TNT Express, gönderim hizmetlerinde hızlı iletişim imkanlarını sunmaktadır. Ankara şubesine aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

(0312) 444 08 68

TNT Express İstanbul Telefon Numarası

Teklifleri almak ve rezervasyonları yaptırmak, kargolarınıza dair hızlı çözümlere ulaşmak ve hizmet noktaları hakkında fikir sahibi olabilmek için resmi siteleri ziyaret edebilirsiniz. Şirketin ulusal ve uluslararası gönderilerde gösterdiği hassasiyeti yansıtacak olan çalışmalarını görebileceğiniz adreslerinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olduğuna şahit olacaksınız. Tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz teknolojik ve yenilikçi kargo firmalarından birisi olan TNT Express şubeleri ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz sayfalarında, size rehberlik edecek detaylara hakim olabileceksiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, paketlerinizin güvenli ve risksiz bir biçimde ulaştırılmasını istediğiniz adreslere teslim edilmesi amacıyla çıkılacak olan yollarda herhangi bir sorunun yaşanmayacağına dair garantileri verebilen bir firmadır.

 (0212) 528 06 53

TNT Ekpress Çağrı Merkezi Şube Telefon Numarası

Siz de TNT Express müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 0 868 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Arama sorguları: TNT express iletişim telefon numarası, tnt express ankara şube telefon, tnt express istanbul şube telefon

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

TNT Ekpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

TNT Ekpress Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemize erişebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.