Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom tarafından 26 Şubat 2010 yılında kurulmuş olan Tivibu; internet bağlantısı ile dijital televizyon yayıncılığı yapan bir markadır. Tivibu’da genel mantık IP TV mantığıdır. Yani internet bağlantısını kullanarak bulunan kanallar bağlantı yolu ile izleyiciler ile buluşmaktadır. Ayrıca Tivibu; 2015 yılından bu yana da uydu üzerinden yayınlarını vermeye başlamıştır. Yani Digiturk kullanımında olduğu gibi Tivibu özel uydu alıcısını alabilir; aylık abonelik ücreti ödeyerek Tivibu’nun müşterilerine özel oluşturduğu birbirinden özel kanal, film ve videolara ulaşabilirsiniz.

Tivibu’yu bilgisayarınızda, akıllı telefonlarınızda, akıllı televizyonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Eğer uydu üzerinden yayın yapan Tivibu abonesi olursanız herhangi bir televizyonda da yayını kolayca izleyebilirsiniz. Son zamanlarda hızla yaygınlaşan Tivibu kullanımında en büyük etken UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın haklarının Tivibu üzerinde olması ve henüz TV’de yayımlanmamış güncel dizi ve filmleri rahatlıkla izleyebilmektir.

Tivibu’nun sayısal verilerine bakacak olursak şöyledir; toplamda 1.028.816 abonesi bulunan Tivibu’nun internet üzerinden sunulan IPTV aboneliği bulunan kullanıcı sayısı 567.798, uydu üzerinden yayın alan toplam abone sayısı ise 461.018. Eski tip uydu alıcıların azaldığı bugünlerde kanal çeşitliliği ve birbirinden hayat kurtarıcı özellikleri ile izleyicileri ile buluşan Tivibu; durdur izle, geri al izle özelliği ile çok konuşulmuştur. Durdur izle ve geri al izle özelliğinde 15 dakika boyunca hali hazırda canlı olan yayını durdurabilir, geri başlattığınızda durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca tüm kanalların 1 haftaya kadar önceki yayınlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Toplamda 500’ün üzerinde kanal ile izleyicilerine hizmet veren Tivibu’nun kurulumu için Türk Telekom’dan verilen cihazların markaları ise Airties, Vestel ve Motorola markalı ürünlerdir. Ayrıca içerisinde yüzlerce film barındıran Tivibu’da izlemek istediğiniz filmi 24 saat içinde istediğiniz kadar izleyebilir, eski filmleri ise 48 saat ara ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Film ve dizi izleyebilmek için internet bağlantısı üzerinden Tivibu hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca filmleri çok kolay bir şekilde ileriye ve geriye sarabilirsiniz.

Tivibu kullanımında bazı kullanıcılar teknik soru ve sorunlarla karşı karşıya kalabilmekteler. Bu sorunların çözümleri ve abonelerinin tüm sorunlarını çözümlemek için Tivibu, 444’lü bir çağrı merkezi kurmuştur. Bu Tivibu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir, cihazınız hakkında teknik problemleriniz hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilir, ödemeler ve hesap girişi hakkında oluşan sorunlarınızı bildirebilir, Tivibu yayın kesintisi bildiriminde bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden Tivibu müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanıp belirtebilirsiniz.

Tivibu İletişim Formu

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 5 375

Tivibu Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası
0 212 306 10 00

Tivibu Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mah. Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, C Blok No:16 Şişli 34394 – İstanbul

Tivibu müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isterseniz çağrı merkezi numarasın aradıktan sonra ‘4’ ü tuşlamanız yeterli olacaktır. Tuşlama yaptıktan sonra hızlı bir şekilde Tivibu müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmış olacaksınız. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden bizlere soru ve sorunlarınızı iletebilir; 24 saat içinde çözüme kavuşturucu bir yanıt alabilirsiniz.

Arama Sorguları: tivibu iletişim bilgileri, tivibu telefon no, tivibu canlı destek hattı, tivibu müşteri temsilcisi, tivibu şikayet hattı, tivibu çağrı merkezi, tivibu yayın kesinti bildirimi

Tivibu Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu müşteri temsilcisi iletişim telefon numarası ve Tivibu müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Sezer | Cevapla
  2. Gürsel acar | Cevapla
  3. Mehmet | Cevapla
  4. İlhan | Cevapla
  5. İlhan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.