Telali Başvuru Telefon Numarası ve Başvuru Formu

Telali, hafta içi her gün saat 17.15’te canlı olarak TRT Çocuk ekranlarında miniklerle buluşan bir yarışma programıdır. Eğitici, öğretici olması ve eğlenceli olması ile birçok miniğin ilgisini çekmekte; neredeyse tüm çocuklar her gün heyecanla beklemektedir. Telali bir çizgi film karakteridir. Programında minik arkadaşlarını konuk eden Telali; onlara sormuş olduğu bilgi soruları, kelime, deyim ve atasözlerini bilmelerini istiyor ve sonucunda minik arkadaşlarını birbirinden özel ve harika hediyeleri kazandırma şansını veriyor!

Telali, yarışma esnasında programına konuk olan ve yarışmacı olan minik arkadaşlarına yardım edip ipuçları vererek yarışmayı kazanmalarını daha da kolaylaştırıyor. Uzun yıllardır hafta içi her gün düzenli olarak canlı yayınla ekranlara gelen Telali’nin birçok minik dostu ve seveni bulunmaktadır. Türkiye’de yaşayan yüz binlerce minik dostumuz Telali programına konuk olarak katılmak istemekte; Telali ile birlikte yarışmak istemektedir.

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Telali programının genel amacına bakacak olursak; program genel anlamda bilgi yarışmasıdır. Miniklerimizin bilgilerini tazelemek ve onları bilgilendirmek için yapılan programda minikler hem bilgi soruları ile kültürleniyorlar hem de Telali’nin eğlenceli kişiliği ile birlikte öğrenirken eğlenmektedirler. Telali, miniklere sormuş olduğu soruları bildikleri takdirde onlara birbirinden özel ve harika sürpriz hediyeler verip onları mutlu etmektedir.

Sizler de hemen Telali programının canlı yayınına konuk olarak katılıp Telali ile birlikte yarışmak istiyorsanız aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Telali başvuru formu aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Unutmayın, başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız çok önemli! Başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra yarışmacı sırasına alınacaksınız. Yaklaşık 2-3 hafta içerisinde başvurunuz olumlu ise aranacaksınız. Ardından canlı yayın yarışmacısı olabileceksiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da başvurularınızı bizlere iletebilirsiniz. Başvurularınızı eksiksiz yapmanız rica olunur, başvurular buna göre işleme alınacaktır.

TRT Çocuk Telali Başvuru Formu Doldur 2018

TRT Çocuk Telali Başvuru Telefon Numarası
Yayınlanmamıştır.

TRT Çocuk Telali WhatsApp Başvuru Hattı
Yayınlanmamıştır.

Arama Sorguları: telali iletişim bilgileri, telali telefon no, telali nasıl başvuru yapılır, telali canlı yayına katılma, telali whatsapp numarası, telali trt çocuk telefonu

TRT Çocuk Tel Ali Başvurua
  • TRT Çocuk
5

TRT Çocuk Tel Ali Başvuru

Tel Ali programına katılma, Tel Ali telefon numarası gibi bilgiler belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Aişe Nazlı | Cevapla
  2. Aişe Nazlı | Cevapla
  3. M.Reşit | Cevapla
  4. Furkan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.