Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2020

81 ilde 350’ye yakın mağazasıyla faaliyet gösteren Teknosa ilk mağazasını 2000 yılında açmıştır.  Ürün ağını her geçen gün daha da genişleten Teknosa’nın müşterilerine sunduğu ürünlerden bazılarını TV, ses ve görüntü sistemleri, cep telefonları, bilgisayarlar, oyun ve hobi ürünleri, beyaz eşyalar, kişisel bakım ürünleri olarak sayabiliriz.

Şirket bir öncülük yaparak Teknosa.com’u kurmuş ve satışını online kanal üzerinden devm ettirmektedir. Teknosa müşteri hizmetleri mağazalar açıldığı günden bu yana kullanıcılara hizmet etmek için büyük çaba sarfeder.

Teknosa Çağrı Merkezi

Teknosa’nın müşterilerin sorunlarına devamlı cevap verebilecek bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu hat üzerinden hem Teknosa.com’daki ürünler ile alakalı destek alabilirsiniz. Aynı zamanda garanti süreci, ürün teknik destekler,, ürün stok bilgileri hakkında müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Teknosa Çağrı Merkezi Numarası 0850 222 55 99 hattını arayarak müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilir. öneri şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Teknosa Canlı Destek Hattı

2020 yılı itibariyle firmaların çoğı canlı destek hatları üzerinden hizmet vermektedirler. Ancak Teknosa’nın bu alanda hizmet veren canlı destek hattı bulunmamaktadır. Öneri şikayetlerinizi ürünle ilgili sorunlarınızı müşteri temsilcisine iletmek için Teknosa Çağrı Merkezi‘ne ulaşabilirsiniz.

Teknosa Şikayet Hattı

teknosa şikayet hattı

teknosa müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Teknosa hem internetten hem de mağazadan satış yapan  bir şirkettir. Bu sebeple müşteriler kullanıcılar ürünlerle alakalı sorunlar yaşayabilmektedir. Teknosa Şikayet Hattı bu amaçla kurulmuştur. Cep telefonu, ev elektroniği, beyaz eşya,  bilgisayar, oyun konsolları üzerine satış yapan teknosanın şikayet hattına bildirmek mantıklı olacaktır. Teknosanın ayrı bir teknosa şikayet hattı bulunmamaktadır. Teknosa Çağrı Merkezi üzerinden şikayet ve önerilerinizi bildirmek en doğru yol olacaktır.

Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Teknosa müşterilerinini iletişim isteklerine çeşitli kanalllar aracılığıyla cevap verir. Yazımızıbn yukarı kısmında teknosa canlı destek hattının olmadığını belirtmiştik. Teknosa müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Bir diğer iletişim yolu ise Teknosanın internet sitesindeki iletişim formunu kullanarak şikayet önerilerinizi bildirebilir. Müşteri hizmetleri temsilcisine direkt bağlanarak mesaj atabilirsiniz.

https://www.teknosa.com/kurumsal/iletisim/

Adresteki formu doldururken e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı yazmayı lütfen unutmayın. Bu bilgileri girmeniz size geri dönüş yapılabilmesi adına önemlidir.

Arama sorguları: teknosa müşteri hizmetleri, teknosa çağrı merkezi, teknosa telefon numarası, teknosa şikayet hattı

Teknosa Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Teknosa Müşteri Hizmetleri

Teknosa müşteri hizmetlerine ulaşma yollarına erişebilir, çağrı merkezi numarası ile iletişim kanalllarını öğrenebilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.