Tatil.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 2020

Ozaltun Otelcilik Turizm ve Tic. A.Ş. bünyesi altında 4.10.2004 tarihinde tescil edilmiş ve 02.11.1998 yılında resmen işe başlamış olan Tatil.com ülkemizde internet üzerinden tatil rezervasyonları yapabildiğiniz bir sanal tur rehberi imkânı sağlıyor. Bu alanda çeşitli firmalarla rekabet haline olan Tatil.com siteye özel uygun fiyatları ile diğer firmaların bir adım önünde yer alıyor. Erken rezervasyon fırsatlarından anında haberdar olabildiğiniz ve anlaşmalı firmalarla ortaklaşa yürütülen kampanyalar ile büyük indirimli fırsatlarla eğlenceli tatil imkânları sunarak müşteri memnuniyetini sağlama konusunda emin adımlarla ilerliyor. Bu süreçte müşterilerinin mağdur konuma gelmemesi için de bir hayli çaba sarf eden Tatil.com sunduğu çeşitli müşteri hizmetleri ve acenteleriyle müşterinin kendisini daha kıymetli hissetmesinde büyük rol oynuyor.

Tatil.com Müşteri Hizmetleri

Evden çıkamama sebebimiz ve yaz tatilinin ortalarına doğru son bulmasını umut ettiğimiz Korona Virüs salgınının ardından hemen hemen hepimiz büyük tatil planları yapmaktayız. Bugünlerde sitede yaşanan yoğunluktan dolayı işleri daha sıkı tutan Tatil.com; virüs sebebiyle seyahatleri iptal olan kullanıcıları için de mağdur olmamaları konusunda çeşitli imkânlar sunuyor.

Tatil.com Telefon Numarası

Tatil.com müşteri hizmetleri

Sanal dünya üzerinde hizmet veren bu tarz sitelerde çağrı merkezleri ve çeşitli iletişim kanalları oldukça büyük önem arz ediyor. Pazartesi 09.00 — 01.00 Salı – Pazar: 09.00 — 00.00 saatleri arasında hizmet veren Tatil.com 15 yılı aşkın seyahat tecrübesiyle müşterilerini yalnız bırakmıyor. Faks ve sabit hat üzerinden siparişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz Tatil.com firmasının iletişim kanalları ise şu şekilde;

Tatil.com Acenteleri

İnternet üzerinden gerçekleştiremediğiniz veya internet dünyasına adapte olamayıp güven duyamadığınız durumlarda Tatil.com sitesi üzerinden acentelerimiz kısmına tıklayarak yaşadığınız şehir içerisinde bulunan size en yakın acentenin adresine ulaşabilirsiniz.

Türkiye üzerinde hizmet veren 70 adet yetkili şubesiyle seyahat uzmanlarıyla doğrudan iletişime geçebilir, güvenli seyahat için kolları sıvayabilirsiniz.

Tatil.com Acente Kayıt Formu

İnternet sitesi üzerinde bulunan ‘’sıkça sorulan sorular’’ kısmındaki bilgilerin yeterli olmadığı durumlarda ve önem sırası yüksek olan istek/şikayetlerinizi iletmek istediğinizde aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Tatil.com kayıt formu ile gerekli bilgileri girerek sorununuzun ne olduğunu yazdığınızda en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlayan bir sistem geliştirilmiştir.

Müşteri hizmetleri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçebileceğiniz e-posta linki: http://b2b.tatil.com/auth/register

Tatil.com Şikayet Hattı

Şirket hakkında yapılan şikayetlere oldukça hızlı bir şekilde cevap vermekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Şirkerin çağrı merkezi aracılığıyla iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldururak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri en kısa zamanda size geri dönecek ve sorununuzun çözümü için uğraşacaklardır.

E-posta İletişim Adresi

Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için aktif olarak kullanılan bütün iletişim kanallarını kullanmaya devam eden Tatil.com sitesi satış öncesi ve sonrası siz müşterilere daha iyi hizmet sağlayabilmek için yorum, öneri ve şikâyetler için e-posta adresi üzerinden de iletişim sağlayabileceğiniz bir e-mail adresi sistemi bulunduruyor.

Rezervasyon hakkında bütün detayları iletebileceğiniz e-mail adresi; [email protected]

Künye ve Şirket Bilgileri

600.000’den fazla anlaşmalı otel ve 500.000’in üzerinde yıl boyu rezervasyon olanağı sağlayan Tatil.com’ un diğer bilgileri ise şu şekilde;

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Adlıhan Apt. No:173, 34373 Harbiye, Şişli / İstanbul

 E-posta: [email protected]

 Servis Sağlayıcı: Metglobal LLC

 Telefon: 1-619-419-2800

 Fax: 1-718-989-7363

 E-posta: [email protected]

Rezervasyon Çağrı Merkezi : 0850 222 68 35

 Faks: 0 (212) 230 37 01 (pbx)

tatil.com

Arama sorguları: tatil.com müşteri hizmetleri, tatil.com çağrı merkezi, tatil.com iletişim hattı, tatil.com şikayet hattı, tatil.com whatsapp hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.