Skoda Müşteri Hizmetleri iletişim Telefon Numarası

Çek menşeili otomobil markalarından birisi olan Skoda‘nın kökü çok eskilere dayanmaktadır.1895’li yıllarda kurulmuş olup, 1991 yılında ise Volkswagen markasına satılmıştır. Mlada Boleslav şehrinde yer alan şirketin ilk yıllarında bisiklet yapımına başlanmış, sonrasında motorsiklet yapımı ile devam edilmiş ve aradan geçen 5-6 yıllık bir sürenin sonunda otomobil üretimine geçilmiştir. Şirketin ismi olan Skoda, hasar anlamına gelmektedir. 1946 yılında devlet tarafından idare edilen bir şirket haline gelmiş ve adı da AZNP olarak değiştirilmiştir.

Skoda Ankara Servis Telefon Numarası

Yeniden yükselişi 1987 yılında çıkardığı Skoda Favorit modeli ile olmuştur. 1990’lı yıllarda Volkswagen ile kurduğu ortaklıkla birlikte Skoda Automobilova A.Ş bilinmektedir. Alman araba markaları arasında yerini almayı başaran şirketin yüksek satış rakamlarını elde ettiği gözlemlenmiştir. Tüm modellerinde cazip fiyat fırsatları, güncel fiyat listesi, yetkili satıcı ve servisleri bulma imkanı gibi hizmetleri sunarak müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Skoda dünyasında modelleri bulabilir, fırsatların neler olduğu hakkında fikir edinebilir, servis hizmetlerin göz atabilir, garanti ve yedek parça konusunda hizmetleri inceleyebilirsiniz. Aksesuar, yol yardımı, bakım ve onarım gibi hizmetlerin detayları hakkında fikir sahibi olmak için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

And Otomotiv Ankara Telefon: 0 312 473 65 70

Aydoğanlar Otomotiv Ankara Telefon: 0 312 278 06 66

Skoda Yetkili Servis İstanbul Telefon Numarası

Her geçen gün büyümeye devam eden Skoda keyfini yaşamak, ilk test sürüşlerine katılmak ve bu markanın logosunu taşıyan araçlarda bu ruhu yaşayabilmek için tek yapmanız gereken şey site üzerinden incelemeleri gerçekleştirmek olacaktır. Size en uygun aracı oluşturduktan sonra hemen direksiyona geçmek istiyorsanız, gittikçe artan model yelpazesi ile hemen tanışabilirsiniz.
Skoda markası müşterilerine özel olarak sunduğu indirimleri ve ayrıcalıkları yılın çeşitli dönemlerinde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Gerek uygulamalarından, gerekse resmi internet adreslerinden öğrenebileceğiniz bu avantajlı fırsatlar sayesinde hiç vakit kaybetmeden hemen bir Skoda sahibi olmayı isteyeceksiniz.

Erel Otomotiv İstanbul Telefon Numarası : 0 216 225 14 00

Altur Otomotiv İstanbul Telefon Numarası : 0 212 411 17 00

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Siz de Skoda müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 77 80 telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

Arama sorguları: skoda müşteri hizmetleri, skoda ankara servis telefon, skoda istanbul servis telefon numarası, skoda çağrı merkezi, skoda türkiye iletişim

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

Skoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ve iletişim yollarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.