Serap Paköz İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp İhbar Hattı

Ünlü araştırmacı ve gazeteci Serap Paköz, yıllardır televizyonların en sevilen isimlerinden birisidir. Yaklaşık 1 senedir TV8 ekranlarında sunmuş olduğu Gerçeğin Peşinde programı ile her gün konuşulmaya devam edilen Serap Paköz; olayları çözücü, yapıcı ve net duruşu ile en çok sevilen sunucular arasında yerini almaktadır. Haftaiçi her gün saat 12.00’da ekrana gelen Gerçeğin Peşinde programında birçok faili yakalayıp; adalet karşısına geçirmektedir.

Boşanmadan önce ki soyismiyle tanıdığımız Serap Paköz öncesinde Serap Ezgü soyismi ile bilinmekteydi. Geçmiş yıllarda birçok farklı kanallarda ve farklı programlarda sunuculuk, moderatörlük görevlerini üstlenen Serap Paköz; başarılı bir gazeteci oluşuyla ününü sürdürmektedir. Öyledir ki Serap Paköz; birçok kayıp vakasını, faili meçhul cinayetleri, aile içinde yaşanan uygunsuz olayları çok kısa sürede çözmeyi başarmıştır.

Türkiye’de son zamanlarda oldukça popülerleşen ve milyonlar tarafından izlenen reality şovlar arasında en çok izlenen programlardan biri olan Gerçeğin Peşinde programının sunucusu Serap Paköz; aldığı doğru kararlar, sormuş olduğu iğneleyici sorular, olayı açığa çıkaracak cinsten yapmış olduğu tespitlerle en doğru sunucu olmayı başarmıştır.

Sizlerde aşağıda bulunan Serap Paköz iletişim telefon numaraları aracılığıyla Serap Paköz ve TV8 Gerçeğin Peşinde programına ulaşabilir; başınızdan geçen bir olay ile ilgili yardım isteyebilir, kaybolan yakınınız için ihbarda bulunabilir, çözümlenemeyen bir cinayet vakasını ihbar edebilirsiniz. Ayrıca diğer WhatsApp ihbar hattı aracılığıyla ihbarlarınızı videolu, görüntülü, ses kayıtlı ve yazarak hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Serap Paköz İletişim Telefon Numarası
0542 332 22 22

Serap Paköz WhatsApp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Serap Paköz Canlı Yayına Katılma Telefon Numarası
0542 332 22 22

Arama Sorguları: serap paköz iletişim bilgileri, serap paköz telefon no, serap paköz canlı destek hattı, serap paköz müşteri temsilcisi, serap paköz şikayet hattı, serap paköz çağrı merkezi iletişim telefon, serap paköz mesaj gönder, serap paköz destek hattı

Serap Paköz İletişim Bilgileri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Serap Paköz Telefon Numarası

Serap Paköz telefon numarası ve Serap Paköz WhatsApp ihbar hattı numaralarına ulaşabilir; Serap Paköz’e mesaj gönder.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Yıldız | Cevapla
  2. Saadet | Cevapla
  3. Sevgin uygur | Cevapla
  4. hüseyin akbunar | Cevapla
  5. Bulent | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.