Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Trafik çilesini sonlandıran bir uygulama olarak tanınan Scotty, İstanbul’un en büyük sorunu olduğunu herkesin bildiği trafik sorununu ortadan kaldırmak isteyen iki genç girişimci tarafından geliştirilmiştir. Tarkan Anlar ve Cenk Kaya tarafından geliştirilen bu uygulama aynı zamanda motorsiklet kullanıcılarının bir araya getirmektedir. İnsanların motor tutkusunu artırmayı hedefleyen ve bu tutkuyu herkesin yaşaması gerektiğine vurgu yapan uygulama ile vaktinizi daha değerli bir şekilde kullanabileceksiniz. İş toplantılarına geç kalmadan ulaşmanızın yöntemlerinden birisi olan bu uygulamayı, telefonlarınızın uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Scotty İletişim Telefon Numarası

Kullanıcılarının uygun maliyetle ulaşım sorununu ortadan kaldırmakta olan ve motor sürücülerinin memnuniyetini ifade ettikleri
Scotty sayesinde oldukça keyifli bir şekilde deneyim kazandıkları görülmektedir. Projenin sahibi olan kişiler tarafından da belirtildiği üzere, programın ismi bir filmdeki karakterden gelmektedir. Star Trek filmindeki teknolojik problemleri çözen tek kişi olan Scotty‘den etkilendikleri için bu ismi verdiklerini belirttikleri uygulamaları sayesinde ulaşımlarında hem bir yol arkadaşı edindiklerini, hem de araç bulma derdine son verdiren uygulama sayesinde rahat ettiklerini belirten kullanıcıların, hayatlarından son derece memnun oldukları görülmektedir.

[email protected]

Scotty nasıl sürücü olunur?

Sizler de Scotty uygulamasını indirdikten sonra, uzman eğitmenlerin seçeceği motorsiklet kullanıcıları ile yolculuk yapabilir ve şehrin trafik derdinden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz restorandan açlığınızı bastıracak olan siparişlerini oluşturabilirsiniz. Haritadan anında takip etme imkanı bulabilir, içecek veya yiyecek siparişlerinizin nerede olduğunu inceleyebilirsiniz. Scotty kullanıcılarına avantaj sağlayacak olan diğer bir husus ise paket gönderimi ile ilgili olacaktır. Herhangi bir adreste unuttuğunuz paketlerinizi teslim alabilir, yetişmesi gereken evraklarınızı yollayabilir veya herhangi bir adresten, başka bir adrese paket yollama imkanına ulaşabilirsiniz. Böylelikle hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmayı hedefleyen bir uygulama olduğunu görebilirsiniz. Motorsikleti olan kişilerin Scotty ailesine katılmaları için aşağıdaki adrese e-posta gönderebilirsiniz.

[email protected]

Scotty Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Scotty müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

 

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.