Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sahibinden.Com Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret e-alışveriş yapılan otomobil ve emlak sektöründen ilanların yer aldığı bir internet sitesidir. Aynı zamanda emlak otomobil ilanlarına yer vermektedir. Temelleri 2000 yılında atılan bu site ilk kurulduğu günden bugüne en tepeyi hedeflemiştir. Rakipleriyle kıyasladığımızda halen otomobil ikinci el piyasası için lider konumdadır. Şirketin 2019 yılı itibariyle toplamda 600den fazla çalışanı bulunmaktadır. Sitenin kendi verdiği verilere bakarsak yılda 60milyon kullanıcı siteyi ziyaret etmektedir. Sahibinden.Com şirketinin sahibi aynı zamanda Aksoy Grup’un CEO’su 2019 yılı itibariyle Taner Aksoy isimli iş adamdır.

SAHİBİNDEN MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Sahibinden.Com’un 600den fazla çalışanı olduğunu söylemiştik. Bu çalışanların hepsi kullanıcıları memnun etmek üzerine uğraşırlar. Sahibinden.Com bireysel satıcılar ve dükkanlar ile çalışır. Örneğin bazı ürünlerin satıcılarında “Sahibinden.Com Kurumsal Üyelik” gibi bir ibare görebilirsiniz. Bu  ibareyi gördüğünüz kullanıcılar Sahibibnden.Com üzerinden ücretli üyelik kiralamışlardır ve ürünlerini bu sanal mağazalar üzerinden sergilemektedirler. Aynı şekilde oto galeriler ve emlak ofisleri, Sahibinden.Com Dükkan kiralama hizmetini kullanarak ilanları özgürce yayınlayabileceği sanal işyerleri oluştururlar.

Temel olarak baktığımızda satıcı ve alıcıları buluşturan bir site diyebiliriz. Hal böyle olunca bazı sorunlarda Sahibinden.com müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyebiliriz. Ne yazık ki bu ulaşım denildiği kadar kolay olmamakta ve biz vatandaşlar saatlerce telefonun başında beklemekteyiz.

SAHİBİNDEN.COM ÇAĞRI MERKEZİ

Sahibinden.Com nasıl para kazanır? Diye sorduğumuzda ise bunun cevabı çok da zor değil. Az evvel anlattığım gibi satıcılar dükkanlar oluşturular ve sahibinden.com’a dükkan kirası verirler. Size başımdan geçen bir olayı analatayım örneğin geçen yıl Sahibinden.Com üzerinden arabamı satışa sunup sattım. Aradan 6 ay geçti babamın arabasını da Sahibinden.Com üzerinden satışa çıkarmak istediğimde 100tl ücret istedi. Meğerse her yıl her 1 üyelik (cep telefonu onaylı olması gerekiyor) 1 araba satışı yapabilirmiş.

Geçen yıl  basında yer eden bir haberde “Sahibinden.com’a rekor ceza” başlığını görmüştük. Sahibinden.Com hakkında açılan bir davada internet sitesi rekabete uymadığı ve fahiş fiyatlar uyguladığı gerekçesiyle 10milyon tl’lik bir ceza ödemek zorunda kalmış.  Herhangi bir anlaşmazlık durumunda sahibinden.com çağrı merkezine ulaşabilir görüş öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

SAHİBİNDEN.COM ŞİKAYET HATTI

Alıcı ve satıcıların bu denli fazla olduğu ortamda illaki sorunlar yaşanacaktır.  İnternet üzerinden dolandırıcılık hikayelerine veya kusurlu ürün gönderim hikayelerine şahit olmaktayız. Ben şahsen bu konulardan Sahibinden.Com ailesini tebrik ediyorum herhangi bir sorun yaşandığında peşine düştüklerine birkaç defa şahit oldum. Sahibinden.Com şikayet hattı ‘nı ayrı bir hat olarak oluşturmamış sahibinden.com müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir.

SAHİBİNDEN.COM MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Sizlerde alışlarda veya bir satışta Sahibinden.Com müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda Sahibinden.Com çağrı merkezi ilanların özelliklerini değiştirmek adına telefon ile yardımcı olmaktadır. Örneğin bir ilan verdiğiniz ve bunun 1 gün boyunca anasayfada kalmasını istiyorsunuz. Zaten ilanı yönet kısmında bunu ayarlayabilirsiniz ancak daha fazla seçenek istiyorsanız Sahibinden.Com müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sahibinden.Com’un 0850 ile başlayan bir telefon numarası bulunmaktadır. Aynı zamanda bu numara müşteri hizmetleri, şikayet hattı olarak kullanılıyor. Sahibinden.com müşteri hizmetleri aracılığıyla ürünler hakkında bilgi alabilir, hesabınız ile ilgili sorunları bildirebilir, ödeme ve ödeme seçenekleri hakkında soru ve sorunlarınızı bildirebilir, ürün teslimi hakkında bilgi ve sorularınızı sorabilir, kargo bilgileri hakkında sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Sahibinden.Com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 222 44 44

Sahibinden.Com WhatsApp Hattı İletişim Telefon Numarası
0 850 222 44 44

Sahibinden.Com Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Yukarıdaki telefon numarasını aradığınızda kurumsal müşteri veya mağaza iseniz 1‘i, bireysel müşteri iseniz 2‘yi tuşlamanız gerekmektedir.

Arama Sorguları: Sahibinden.Com iletişim bilgileri, Sahibinden.Com telefon no, Sahibinden.Com canlı destek hattı, Sahibinden.Com müşteri temsilcisi, Sahibinden.Com şikayet hattı, Sahibinden.Com çağrı merkezi

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

Sahibinden.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Sahibinden.Com müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.