Rüzgar Gülü İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Formu

Rüzgar Gülü, TRT Çocuk hafta içi her gün miniklerle buluşan bir yarışma programıdır. Uzun yıllardan beri ekranlarda olan Rüzgar Gülü, eğlenceli olması ve birbirinden harika ödülleri ile birçok çocuk tarafından sevilerek izlenen bir yarışma programıdır. Rüzgar Gülü, haftanın her günü saat 18.30’da TRT Çocuk kanalında sevenleri ile buluşmaktadır. Minikler için yapılan programda; 8 yaş ve üzeri olan çocuklar canlı yayına katılıyor, birbirinden akıllıca bilgi soruları ile birçok şey hakkında bilgi sahibi oluyorlar; yarışma sonunda ise birbirinden özel hediyelerle mutlu olmaktadırlar.

Rüzgar Gülü yarışma programında hazırlanan oyunlar ve oyunlarda sorulan sorular çocuk psikologları ve pedagoglar huzurunda hazırlanıp; miniklerle buluşuyor. Ülkemiz hakkında coğrafi sorular, örf ve adetlerimiz hakkında sorular, eğlenceli matematik soruları, atasözü ve deyim bilmece oyunları ile çocukların hem eğlenmesini hem de birçok yeni bilgi öğrenmesini sağlayan program; birçok kişi tarafından sevilerek izleniyor. Program canlı yayın ile ekranlarda oluyor, Rügar Gülü yarışmasında izleyenlerin bilmesi için atasözleri soruluyor, bu atasözlerini aşağıda bulunan link üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Ayrıca Rüzgar Gülü’nün iki sunucusunun yanında ZıpZıp adında bir çizgi karakteri bulunmakta. ZıpZıp minik arkadaşları ile çok iyi anlaşıyor ve onları bilgilendirmeyi es geçmiyor. Çocuklar ZıpZıp’ı o kadar çok seviyor ki onunla konuşmak için can atıyorlar! Ayrıca ZıpZıp yarışma esnasında ekran başındaki izleyenlere bazı sorular soruyor, soruyu bilenlere de sürpriz hediyeler kazandırıyor!

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Rüzgar Gülü programına katılmak için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz başvuru formu ile başvurunuzu yapabilir, Rüzgar Gülü programına katılacaklar arasında sıranızı alabilirsiniz. Genellikle başvurular alındıktan 1-2 hafta sonra sıra size geliyor ve başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarasından sizi arıyorlar. Aradıklarından 1 hafta sonrasında canlı yayına bağlanıp Rüzgar Gülü yarışmacısı oluyor; birbirinden harika ve özel hediyelerden kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz!

Rüzgar Gülü Başvuru Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Rüzgar Gülü WhatsApp Başvuru Hattı
Yayımlanmamıştır.

Rüzgar Gülü ZıpZıp’a Sorunun Cevabını Gönder

Rüzgar Gülü Atasözü Cevabını Gönder

Rüzgar Gülü Başvuru Formu Doldur 2018

Arama Sorguları: rüzgar gülü iletişim bilgileri, rüzgar gülü telefon no, rüzgar gülü nasıl başvuru yapılır, rüzgar gülü canlı yayına katılma, rüzgar gülü whatsapp numarası, rüzgar gülü trt çocuk telefonu

TRT Çocuk Rüzgar Gülü
  • TRT Çocuk
5

TRT Çocuk Rüzgar Gülü

Rüzgar Gülü programına katılma, Rüzgar Gülü telefon numarası gibi bilgiler belirtilmiştir.

Sending
User Review
4.22 (23 votes)
Comments
  1. Ecren | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.