Reynmen İletişim Telefon Numarası

Son günlerde fenomen isimlerden birisi olan Reynmen adıyla tanınmış, gerçek adı Yusuf Aktaş olan şarkıcı, hem hayatıyla, hem de şarkılarıyla gündeme oturmayı başarmıştır. Reynmen kim, nereli, kaç yaşında gibi sorular herkes tarafından merak edilmektedir. Aynı zamanda merak edilen diğer bir husus ise hangi ünlü ile nasıl bir akrabalığının olduğudur. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın akrabası olan ve Ela şarkısı ile yıldızı parlayan Yusuf Aktaş, bir günde tıklanma rekorları kırmıştır. Dünya listelerine adını yazdırmayı başaran şarkıcı hakkında tüm bilgilere yer vermekteyiz.

Reymen Nasıl Ulaşırım ?

İstanbul Bağcılar’da 1995 yılında doğan Reynmen üç kardeşten birisidir ve aslen Sivaslıdır. İlköğretimini nakil olduğu Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulunda bitirdikten sonra, Açıköğretim Lisesinden mezun olarak, Ön Lisans eğitimini Radyo ve Televizyon Programcılığından sürdürmektedir. Sosyal medya ile tanışması ilk olarak Vine uygulamasıyla gerçekleşmiştir. Sonrasında Scorp isimli uygulama sayesinde videolarını paylaşmış, böylece fenomen hale gelmiştir. Ardından Youtube üzerinden paylaştığı videolarıyla ünlü hale gelmeye başlamıştır. Annesi Nasibe Yılmaz Aktaş’ın annesi ile Komedyen Cem Yılmaz’ın annesinin kuzen olduğu bilinmektedir.

Reynmen Gerçek Telefon Numarası

Maalesef numara bulunmamaktadır. Reynmen‘in babasının ismi ise Rahmi’dir. Reymen, Sie Liegt in Meinen Armen şarkısında Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile düet yaparak hafızalara kazınmıştır. Sosyal medya fenomenliğiyle başladığı başarılı sanatçılık hayatında “Derdim Olsun” şarkısıyla 22 saatte 10 milyon izlenmeye ulaşarak büyük bir rekora imza atmıştır. En kısa sürede en çok izlenme rekorunu elinde bulunduran Aleyna Tilki’nin rekorunu elinden almıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkılarıyla iyi bir şekilde yol almış, Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta yaptığı görüşmelerde sosyal medyadaki yerinin ne denli sağlam olduğunu gözler önüne sermiştir. Büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Reynmen‘in başarılarının her geçen gün arttığını söylemek mümkündür.

Reynmen İletişim Telefon Numarası

Siz de Reynmen müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Arama sorguları: reynmen gerçek telefon numarası, reynmen iletişim telefonu, reynmen whatsapp numarası

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

Reynmen Müşteri İletişim Telefon Numarası

Reynmen nerelidir, kısa hayat hikayesi nedir ve ulaşım için hangi yolları kullanıyor makalemizden ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.