QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

QNB Finansbank, tam ismi ile eski ismi ile Finansbank, 1987 yılında Hüseyin Özyeğin öncülüğünde kurulmuş, ülkemizin özel bankaları arasındadır. 2016 yılında Finansbank hisselerinin %99’unun Katar Ulusal Bankası QNB’ye satılması ile Finansbank’ın ismi QNB Finansbank olarak değişmiştir. QNB Finansbank, Türkiye’nin 8.en büyük bankası niteliğini taşımaktadır. Ülkemizde birçok kişi Finansbank’ı uygun mevduat faizleri, müşterilerine özel hazırladığı harika kampanyaları dolayısıyla tercih etmektedir. Ayrıca ülkemizdeki birçok kişi maaşlarını Finansbank’tan tahsil etmektedir.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi

Sayısal verilere göre QNB Finansbank’ın günümüzde ülke geneli olarak 630’dan fazla şubesi, 13 bin’i aşkın çalışanı ve 2.900’ün üzerinde ATM ile bankacılık operasyonlarına hızla devam etmektedir. QNB Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık hizmetleri şu şekildedir; Bireysel Bankacılık, Kobi Bankacılık, Tarım Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık, Özel Bankacılık, Xclusive Bankacılık. Ayrıca QNB Finansbank uygun faizli kredi çeşitleri ile de tercih sebebi olmuştur. Kredi çeşitleri ise şu şekildedir; İhtiyaç Kredi, Hazır Kredi, Taşıt Kredisi, Kobi Kredisi, Konut Kredisi, Kurumsal ve Ticari Krediler. Ayrıca QNB Finansbank; CardFinans, Xclusive, Fix Card ismindeki kart türleri ile müşterilerine banka/kredi kartı çeşitleri sunmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi

Günden güne büyüyen, kendini geliştiren ve müşteri odaklı politikalarıyla QNB Finansbank; ülkemizin nadir kaliteli hizmet sunan bankalarından birisidir. Günümüzde ‘Herkese Finansçı Lazım’ sloganı ile bankacılık çalışmalarına hızla devam etmektedir. Tüm bankacılık, kredi, kredi kartı ve sigorta konuları altında hizmetlerini sunan QNB Finansbank; gelişmiş mobil bankacılık uygulamaları ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

qnb finansbank müşteri hizmetleri

qnb finansbank müşteri hizmetleri

QNB Finansbank Şube Telefon

QNB Finansbank çağrı merkezi iletişim telefon numarasına gelecek olursak, QNB Finansank’ın 0850’li müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda sizlere belirtmiş olduğumuz QNB Finansbank iletişim telefon numarası ile haftanın her günü ve her saati müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Günümüzde her bankanın müşteri hizmetleri sisteminde olduğu gibi QNB Finansbank’ın çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Sizlerde sesli yanıt sistemi yerine hiç beklemeden aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Finansbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma yolu sayesinde çağrı merkezi temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Finansbank çağrı merkezi aracılığıyla tüm bankacılık işlemlerinizi, kayıp kart bildirimlerinizi, şifre değişiklik işlemlerinizi yapabilir; istek, öneri, şikayet ve sorularınızı QNB Finansbank’a iletebilirsiniz.

Ankara şube telefonu (0312) 457 10 00

QNB Finansbank Enpara

Enpara olarak bildiğimiz sistem aslında qnb finansbankın bir yan kuruluşudur. Resmi işleri qnb finansbank tarafından sürdürülmektedir.

QNB Finansbank Enpara Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 222 3663

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 900

QNB Finansbank Kobi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 900

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

Sizlere vermiş olduğumuz QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda müşteri tanıma sistemi sayesinde sizlere özel tanımlanan menüler sıralanmaktadır. Eğer bu menülerde sizin işleminiz ile ilgili bir yardım söz konusu değil ise ‘Diğer İşlemler’ sesli komutunu verin veya tuşlayın. Ardından 1 ve 5 numaralarını tuşlayın. Sizden kartınızın son 5 hanesini tuşlamanız istenecektir, tuşladıktan sonra müşteri temsilcisine direk bağlanacaksınız.

QNB Finansbank Genel Müdürlük telefon numarası

0 (212) 318 50 00

Aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Burayı tıklayarak qnb finansbank iletişim formuna erişebilirsiniz.

Arama Sorguları: qnb finansbank iletişim bilgileri, qnb finansbank telefon no, qnb finansbank canlı destek hattı, qnb finansbank müşteri temsilcisi, qnb finansbank şikayet hattı, qnb finansbank çağrı merkezi

Özet
  • Müşteri Hizmetleri
5

Özet

QNB Finansbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve QNB Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Cengiz tatarı | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.