PUBG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Son yıllarda adını en çok duyduğumuz popüler oyunlardan birisi olan PUBG nedir ve nasıl oynanır gibi soruların yanıtını merak edenler için gerekli bilgileri aktarmaktayız. Ülkemizde çok sayıda kullanıcısı olan ve büyük bir ilgiyi üzerine toplayan oyun hem bilgisayarda, hem de akıllı cihazlarda oynanmaktadır. Steam tarafından PC platformu için çıkarılmış olan oyunun daha sonrasında tabletlerde veya mobil cihazlarda da oynanır hale geldiğini belirtebiliriz. Açılımı PlayerUnknown’s Battlegrounds olan PUBG, çok oyunculu bir video sistemi olarak Bluehole tarafından geliştirilmiştir. Oyunun asıl amacı hayatta kalmak iken, bunu gerçekleştirebilmek için diğer oyuncuları saf dışı bırakmak gerekmektedir. İlk olarak uçağın içerisinde başlayan oyuncu, daha sonra uçaktan atlayarak açılacak olan paraşüt sayesinde bir adaya inmektedir.

PUBG İletişim Telefon Numarası

Grup halinde eşlendirilmekte olan oyuncular, takım haline gelmekte ve tüm oyuncular ölmeden takım dağılmamaktadır. 8×8 kilometrelik bir alana dağılan oyuncular yalnızca kıyafetlerini seçebilmektedirler. Kendilerini koruyabilecekleri kask, çanta, silah veya bomba gibi ekipmanları bulabilmek için çeşitli binaları aramak zorundadırlar. Seviyelerin yükselmesiyle daha fazla araca sahip olabilen oyuncuların akın ettikleri bölgeler daha da riskli ve tehlikeli bir hale gelecektir. PUBG oyuncuları, böyle bir durumda daha güvenli alana gitmek için verilen sürelerde hareket etmek zorundadırlar. Tüm bu oyun keyfini kullanıcılarına en iyi şekilde yaşatmakta olan PUBG için ortalama oyun süresi 30 dakikadır.

E-posta adresi:  [email protected]

PUBG Şikayet Whatsapp Hattı

Hayatta kalma sürelerine, ne kadar oyuncuyu öldürdüklerine ve diğer oyunculara verdikleri hasarlara göre farklı para birimleriyle ödüllendirilmekte olup, oyun içerisinde kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadırlar. Bu paralarla oyun içerisinde ücretsiz kasa alma imkanı bulan oyuncular, rastgele eşyalara ulaşmaktadırlar. Böylelikle PUBG içerisindeki sahip olacakları kasaları açmadan veya açtıktan sonra içerisindeki eşyaları satarak daha güçlü bir hale gelmek için ihtiyaç duyacakları ürünlere göz atabilirler.

Whatsapp hattı bulunmamaktadır.

PUBG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PUBG müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

E-posta adresi:  [email protected]

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

PUBG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

PUBG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için iletişime geçebilirsiniz. Bu yazı PUBG ile ilgili bilgiler ve iletişim yollarını içerir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.