Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Özellikle son 1 senedir ülkemizde ve dünyada sanal para birimleri (coinler) oldukça meşhur olmuştur. Bitcoin çılgınlığı adeta dünyayı ve Türkiye’yi kasıp kavurmaktadır. İnsanlar binlerce lira yatırım yapmaktadır. Bu para yatırımından kar çıkaranlar sadece bitcoin ve alt coinlerin değerlenmesini bekleyen kullanıcılar değildir. Bu sektör artık tamamen oturmuş ve onlarca hatta binlerce kişi kurum kuruluş komisyonculuk ile para kazanmaktadır.

Bitcoin sanal bir para birimidir ve bazı borsalarda alt coinler bitcoin paritesi üzerinden işlem görmektedir. Bu sebepledir ki bu coinlere yatırım yapabilmeniz için öncelikle bitcoin almak gerekmektedir. Bitcoin uluslar arası camiada çoğunlukla amerikan doları üzerinden satılmaktadır.

Durumlar böyle olunca bu ticaretin içine aracılar girmektedir. Eğer coinlere yatırım yapmak niyetindeyseniz Paribu sitesine aşina olmanız gerekir. Paribu Türk lirası ile bitcoin satın alabileceğiniz aracı bir internet sitesidir. Bu site üzerinden anlık bitcoin fiyatı gösterilmektedir. Alışın yanında satış işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Tabi ki bu al sat işlemlerini yaparken bir miktar komisyon ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kendi tecrübelerimden yola çıkarsam paribu yaklaşık %8-10 oranında Türk Lirasından Bitcoine exchange ücreti almaktadır.

7 gün 24 saat boyunca yüksek güvenlik kullanan paribu sitesinden Türk Lirası karşılığında Bitcoin alabilirsiniz. Sonrasında bu bitcoini işlem yapan bir borsaya  (Bittrex, Binance,Kucoin vs.) aktarmanız gerekmektedir.

Paribu kullanıcılarına 7 gün 24 saat destek hizmeti vermektedir. Yalnız bu destek telefon ile değil SMS ile sağlanmaktadır.

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası SMS destek hattı

0850 303 60 00 

[email protected] 

Arama sorguları: Paribu müşteri hizmetleri, Paribu telefon numarası, Paribu SMS destek hattı, paribu iletişim numarası, paribu şikayet öneri hattı, paribu online destek hattı

 

Paribu Destek Hattı
  • Destek hattı
5

Paribu Müşteri Hizmetleri

Paribu müşteri hizmetleri ve SMS destek hattına ulaşım yolları ve telefon numarası belirtilmiştir. Telefon araması ile destek hizmetleri yoktur sadece SMS ile destek alabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Serkan | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.