Opel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dünyaca ünlü araba firmalarından birisi olan Opel firması 1862 yılından beri üretimlerine devam etmektedir. Firmaya soy ismini veren Adam OPEL tarafından kurulmuş olup, tarihsel gelişimine baktığınızda kendi çizgisinde üretimlerini sürdüren tek firma olarak karşınıza çıkacaktır. Bu da rakip markalarla arasındaki farkı açık bir şekilde yansıtan özelliklerden birisi olacaktır. Şirketin ticari yaşamına ilk olarak dikiş makinesi üretimiyle başladığını, sonrasında ise bisiklet üretimiyle devam ettiğini söylemek mümkündür. Yakaladığı büyük başarılarla adından söz ettirmeye başladığı süreçte çeşitli ortaklıkları kurmuş olup, 1899’lu yıllara gelindiğinde ise otomobil sektöründe üretimleri görülmüştür. Opel markası, bu çalışmalarının ardından geçen yaklaşık 15 yıllık sürenin ardından Almanya’da adını en çok duyuran otomobil firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Opel Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1931 yılında General Motors tarafından satın alınması, günümüzdeki gayretli ve güçlü hale gelmesine katkı sağlamıştır. 1950’li yıllarda başlayan yükselişi günümüzde halen devam etmektedir. En seçkin otomobil firmalarından birisi olmayı başarmıştır ve bunu son yıllarda sattığı lüks modelleriyle açık bir şekilde göstermektedir. Konforuna düşkün olanların, yollarda rahat etmek isteyenlerin ve bütçelerini kontrol altına alarak araba sahibi olmaya çalışanların vazgeçilmezlerinden birisi hale gelen Opel markasının güvencesiyle alınan tüm otomobiller, kullanıcılarına büyük bir keyif kazandırmaktadır. Hafif ticari, SUV veya binek otomobil kategorilerinde incelenebilecek olan çok sayıda Opel otomobil modeli bulunmaktadır. Başlangıç fiyatlarını, en cazip ödeme kolaylıklarını ve zevklerinize hitap eden görsel anlamda kusursuza yakın pek çok modelde dilediğiniz renkleri görebilmek için tek yapmanız gereken şey resmi Opel sitesini incelemek olacaktır.

Opel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aynı zamanda yetkili satıcıların listesinden ulaşacağınız en yakın bayiler sayesinde siz de, kazanacağınız imkanları ve kaliteli hizmetleri ile tanışabileceğiniz bu markanın kullanıcılarından birisi olarak, eşsiz sürüş hazzına ulaşabilirsiniz.

Siz de Opel müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 67 35 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Opel müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası:444 67 35

 

Bu işler hakkında puan ver
  • direktbaglan
5

Opel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Opel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. Opel Türkiye direkt bağlanma yollarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.