Nova neva çağrı merkezi numarası nedir?

nova-neva-musteri-hizmetleri-numarasi
nova-neva-musteri-hizmetleri-numarasi

Nova neva çağrı merkezi iletişim bilgileri merakla araştırılıyor. Bazı kullanıcılar Nova Neva’nın ne olduğunu bilmeyebilir. En yalın tanımıyla bir umut projesi demek yanlış olmayacaktır. Çeşitli nedenlerden ötürü kariyer hayatları son bulan ve yeniden iş bulmak isteyen kişilerin ortak buluşma noktası da denebilir. Eğer siz de Nova Neva sistemi üzerinden kariyer sahibi olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Sizler için Nova neva çağrı merkezi iletişim bilgilerine içeriğimizde yer verdik. Hemen arayarak aklınızdaki sorulara yanıt alabilirsiniz!

Nova neva nedir?

Nova neva çağrı merkezi iletişim bilgileri merak edilen konular arasında yer alıyor. Nitekim öncelikle bu projenin tam anlamını aktarmak gerekirse de; kariyeri çeşitli nedenlerden ötürü son bulan kişilerin ortak iş buma merkezi demek yanlış olmayacaktır. Nova Neva binlerce büyük ölçekli firma ile anlaşmalar sağlıyor.

 Bu anlaşmalar doğrultusunda kariyerine mecburen son vermiş kişilerin yeniden umut bulup iş sahibi olmasına aracılık ediyor. Tüm bu süreçler hakkında daha faza bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Peki, müşteri hizmetleri numarası nedir? Nasıl ulaşılır?

Nova neva çağrı merkezi iletişim

Nova neva çağrı merkezi iletişim numarası 0850 490 16 56’dır. Bu numara üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz mail ya da canlı destek üzerinden de irtibata geçmeniz mümkündür. Canlı destek kısmı için hemen sitesini ziyaret ederek sağ alt kısımda yer ala ‘’mesaj at’’ ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İlgili destek mail adresi ise [email protected]’dır.

Nova Neva gibi farklı internet sitelerinin çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizin talep ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitli firma ve şirketlerin irtibat numaralarına yer veriyoruz.

Önceki İçerikAnadolu sigorta müşteri hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.