Netflix Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Netflix aslında 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş “İdefix” benzetmesi yapabileceğimiz dvd filmleri kiralama şirketi olarak kurulmuştur. 10 yıl kadar bu sektörde çalıştıktan sonra daha dijital bir sektör olan online film izleme, dizi izleme sitesi olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

2007 yılından beri mevcut haliyle yayında olan Netflix’in ilk ABD dışı yayılması Kanada’da faaliyet göstermesiyle başlamıştır. Ülkemizde 2016’da gösterime başlayan Netflix kendini kısa süerede duyurmayı başarmış özellikle “ilk ay ücretsiz” kampanyasıyla bol miktarda üye toplamıştır.

Netflix Çağrı Merkezi

Netflix kurduğu bir çağrı merkezi sayesinde üyelik sorunlarından tavsiye öneri ve şikayetlere kadar bir çok konuda hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine önem veren şirket çeşitli planlarla kullanıcılarına uygun çözümler üretir.

Netflix iletişim numarasından öğrenebileceğiniz paketler olduğu gibi websitelerinide ziyaret ederek planları inceleyebilirsiniz. 1 üyelik alarak 4 kişiye kadar seyretme, 2 kişiye kadar seyretme gibi imkanlar mevcuttur. Tabi kişi sayısına ve izleme kalitesine göre fiyatlar değişmektedir.

Netflix Müşteri Hizmetleri

Aşağıda vereceğimiz müşteri hizmetleri hattı sizlere izleme planları, izleyecek kişi sayısı gibi konularda yardımcı olur. Aynı zamanda programın televizyona kurulumu hakkında minimal bir teknik destek sağlar. Bu hat ile gerekli desteği aldıktan sonra ister televizyondan ister bilgisayardan istersenizde mobil cihazlardan Netflix keyfiyle tanışabilirsiniz.

10 nisan 2020 tarihi itibariyle Covid-19 salgını vesilesiyle çağrı merkezi çalışmamasına rağmen  numarayı buraya bırakıyorum. Bu kötü süreçten sonra telefon numarasıyla çağrı merkezine ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda mevcutta hizmet sunan bir canlı destek hattı mevcuttur. Aşağıda bu hattı sizinle paylaşacağım.

Netflix Canlı Destek ve Çağrı Merkezi Telefonu

0850 390 74 44 Türkçe hizmet veren bu hat saat 10 ile 22 saatleri arasında aktiftir.

https://help.netflix.com/tr  bu hattı kullnarak canlı destek başlatabilir. yardım merkezi aracılığıyla sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Arama sorguları: Netflix çağrı merkezi, netflix iletişim telefonu, netflix çağrı merkezi, netflix canlı testek hattı

Netflix Çağrı Merkezi

Netflix Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Netflix Çağrı Merkezi’ne ulaşma yollarına göz atabilir, destek alma yollarına ulaşabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.