Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Morhipo 22 Mart 2011 tarihinde kurulmuş bir online alışveriş sitesidir. Özellikle 2010 yılından itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkan internet üzerinden alışveriş furyası insanlar tarafından oldukça sevilmiş ve online alışveriş siteleri oldukça meşhur olmuştur. Bu hızlı yükselişte en ön sırayı alan sitelerden birisi Morhipo.com’dur. Morhipo slogan olarak “Kazandıran alışverişin adresi” kullanmaktadır. Boyner Holding çatısı altında kurulan site tek site üzerinde birçok dünya ve Türk markası ürünün satışını yaparak çalışır. Özel indirim kulübü sayesinde müşterilerine %90’a varan indirimlerle anlık fırsatlar sunar.

Morhipo sanılanın aksine sadece giyim ürünleri satan bir internet pazarlama sitesi değildir. Sitedeki galeri ve dükkanlarda giyimden ayakkabıya teknolojiden ev aletlerine çeşitli ürünler satılmaktadır. Morhipo müşterilerine hızlı gönderi imkanı sunmaktadır. Hızlı gönderi bu ibare bulunan ürünlerde ile İstanbul içine 24 saatte diğer şehirlere 48 saat içerisinde gönderim yapmaktadır.

Morhipo’da hem sezon ürünleri hem de outlet (eski sezon) ürünler aynı anda satışa sunulmaktadır. Müşteriler ürünleri aynı sepete ekeleyerek sipariş verebilmektedirler. Morhipo hizmet politikası gereği tek sepette sipariş edilen ürünlerden kaç parça olursa olsun tek kargo ücreti almaktadır. 200 üzeri ücretsiz kargo fırsatı sitenin genel politikası haline gelmiştir. Lütfen siparişlerinizi verirken bu avantajı göz önünde bulundurunuz.

Morhipo müşteri dostu firmalardan biridir. Kullanıcılarına 15 gün içerisinde koşulsuz iade seçeneği sunmaktadır. Bedeni uymayan beğenmediğiniz ürünleri kullanmamak şartı ile 15 gün içerisinde morhipo’ya iade edebilirsiniz.

Morhipo’nun 0850’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Morhipo üzerinden satın almış olduğunuz ürünler hakkında bilgi alabilir, kargo bilgilerini öğrenebilir, kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilir, ödeme esnasında yaşamış olduğunuz problemleri bildirebilir, iade ve değişim süreci hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Morhipo’ya bildirebilirsiniz.Aynı zamanda sitelerine üye olduktan sonra mesaj gönder butonunu kullanarak bilgi alma talebinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

 0850 222 30 90

Arama Sorguları: morhipo iletişim bilgileri, morhipo telefon no, morhipo canlı destek hattı, morhipo müşteri temsilcisi, morhipo şikayet hattı, morhipo çağrı merkezi iletişim telefon, morhipo mesaj gönder, morhipo destek hattı

  • Müşteri Hizmetleri
5

Morhipo iletişim Telefon Numarası

Morhipo çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Morhipo İade Hattı ve Morhipo müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Burhan Dagasan | Cevapla
  2. Nedim | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.