Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çoğu zaman Migros gibi büyük alışveriş merkezlerinin müşteri hizmetlerine ulaşmak uğraş gerektirmektedir. Migros müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi sahibi olmak; bu alışveriş merkezi markasıyla iletişime geçmenin en kestirme yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çağrı merkezlerin hemen hemen tamamında müşteri temsilcisine bağlanırken zaman kaybı yaşanılmaktadır. Bundan dolayı Migros müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak konusundaki talepler her geçen gün artış göstermektedir.

1954 yılı itibariyle Migros Kooperatifler Birliği olarak kurulan Migros; hızlı bir şekilde gelişim göstermeyi başarmış bir alışveriş markasıdır. 1975 yılı itibariyle Migros hisselerinin geniş bir kısmını Koç Holding satın almıştır. Koş Holding tarafından satın alınan Migros; bu tarihten sonra son derece hızlı bir gelişim sürecine dahil olmuştur. Böylece ülkemizin en çok tanınan alışveriş merkezlerinden birisi olmuştur.

Migros Şikayet Hattı

Migros şikayet amaçlı ayrı bir telefon hattı kullanmamaktadır. Aşağıda verdiğimiz numara üzerinden şikayet dilek öneri ve numaranızı iletebilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri Whatsapp Telefon Numarası Kaçtır?

Tıpkı alışveriş sektöründe olduğu gibi sanal mağazacılık alanında da son zamanların favori markası haline gelen Migros çağrı merkezi aracılığıyla her gün binlerce müşterisine yanıt veriyor. Bundan dolayı Migros Çağrı merkezinin uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunduğu biliniyor.

Migros çağrı merkezini arayarak; ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız ya da hizmetlerle ilgili talepleriniz sunmak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

İşte Migros Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Çağrı Merkezi

Siz de Migros müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bu alışveriş devine taleplerini iletmek istiyorsanız: 444 10 44 telefon numarasını arayabilirsiniz. Böylece firmayla ilgili en doğru ve en güvenli bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem bir özel gösteren Migros; bu durumun doğal sonucu olarak çağrı merkezi birimine de özel bir önem göstermektedir. Bu sayede firmayla seri bir şekilde iletişim kurmanız mümkün oluyor.

Migros Mağaza Telefon Numaraları

Migros Müşteri Hizmetleri Hattı: 444 10 44
Migros Whatsapp hattı:  0530 300 13 00

Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürlük

Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı No:7 34758 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0 216 579 30 00

Migros Ticaret A.Ş. Ege Bölge Direktörlüğü

Adres: Migros Ticaret A.Ş. İzmir Şube Müdürlüğü Yeni havaalani caddesi no:40 Çiğli / İzmir
Telefon: 0 850 310 17 00

Migros Ticaret A.Ş. İç Anadolu Bölge Direktörlüğü

Adres: Ankamall 5M Migros Üstü – Konya Devlet Yolu Akköprü Mevkii Ankara Emniyet Müd. Yanı No:2 İskitler / Ankara  
Telefon: 
0 850 310 29 60

Migros Ticaret A.Ş. Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Bölge Direktörlüğü

Adres: Cemalpaşa Mah. Fuzuli Cad. Galleria İş Merkezi No: 140/434 Seyhan / Adana
Telefon: 0 850 310 11 70

Migros Ticaret A.Ş. Batı Akdeniz Bölge Direktörlüğü

Adres: Antalya 5M Alışveriş Merkezi Üstü – Meltem Mah. 100. Yıl Bulvarı No: 155 Konyaaltı / Antalya
Telefon: 0 850 310 15 50

Migros Ticaret A.Ş. Doğu Karadeniz Kuzeydoğu Bölge Direktörlüğü

Adres: Trabzon Forum Avm Trabzon  Karayolu Üzeri 100.Yıl Parkı Yanı Ortahisar / Trabzon
Telefon: 0 850 310 21 87

Arama Sorguları: migros iletişim bilgileri, migros telefon no, migros canlı destek hattı, migros müşteri temsilcisi, migros şikayet hattı, migros çağrı merkezi, migros şikayet etme, migros aktüel ürün sorgulama, migros whatsapp hattı

Migros Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Migros Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Migros çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Migros İade Hattı ve Migros müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.