Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın en ünlü ve lüks araç markalarından birisi olan Mercedes’in hikayesi 1897 yılında Fransa’nın Nice kentinde başlamıştır. Kısaca Mercedes olarak kullanmaya alıştığımız firmanın tam adı Mercedes-Benz’dir. Benz ve Daimler Motoren Gesellschaft isimli şirketlerin 1926’da birleşmesiyle Almanya’nın en ünlü sanayi merkezlerinden birisi olan Stuttgart’da kurulmuştur. Mercedes‘in ortaya çıkışı ise 1897 yılında Fransa’nın Nice kentindedir. O dönemde Avusturya Nice Başkonsolosu olan Emil Jellinek, Daimler fabrikasından aldığı bir otomobile kızının adı olan Mercedes’i verir. Otomobilin kentte yapılan yarışlarda birinci gelmesinin ardından firmaya 36 adet sipariş verirken, tek koşulu ise otomobillere kızının ismi olan Mercedes‘in verilmesidir.

Zarafet anlamına gelen ve aynı zamanda Mars gezegeninin ismi olan Mercedes, en iyi araç isimlerinden birisidir. 1902 yılında Daimler tarafından tescillenmiş olup, 1926 yılındaki birleşmenin ardından güçlü ve kaliteli bir biçimde üretimlerine devam etmektedir. Her ihtiyaca uygun ve elit araçların üretiminde yeniliklere imza atan ve başarıdan başarıya koşan Mercedes markasının 5 farklı kategoride araçlarını üretmekte olduğunu görüyoruz. Bütün dünyaca ünlü olan ve en iyi araç markalarından birisi olmayı başaran şirketin ürettiği yüzlerce araçta ve alt modellerinde, teknolojiye hızla ayak uydurmakta olduğu görülmektedir. Hafif ticari araç, otomobil, kamyon, şehir içi ve şehirlerarası taşıma otobüsleriyle satışlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Markanın logosunu taşıyan her model, kullanıcılara büyük bir güveni ve kaliteyi yansıtmaktadır. Eşsiz özellikleri ve oldukça keyifli sürüş imkanını sunmakta olan markanın, araçlarıyla ilgili garantili hizmetleri ile tanışmak isteyenler hemen web adreslerini ziyaret edebilir. Kalabalık yollarda veya sert arazilerde dahi kendinizi evinizde gibi hissettirecek olan bu markanın sağladığı kampanyaları kaçırmak istemeyeceksiniz.Mercedes-Benz´in zarif, gösterişli ve lüks ürünlerini deneyimlemek isteyenlerin adresi olan web adreslerinde birbirinden farklı hizmetlere, detaylı bilgilere ve teknik özelliklere yer verilmiştir.

 

 

Bu işler hakkında puan ver
  • 1İŞKUR
5

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.