İZMİRGAZ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizin en güzide ve yaşanabilir illerinden biri olan İzmir’de gelişmiş ve yerleşik bir doğal gaz sistemi bulunmaktadır. Özellikle son 10 yılda yoğun bir şekilde kullanımı yaygınlaşan; doğaya uyumluluğu, ekonomik olması ve pratik olması ile birçok kişinin kullanmış olduğu doğal gazın veli nimetleri saymakla bitmez. Bu yazımızda sizlere İZMİRGAZ çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer İZMİRGAZ iletişim yolları ile ilgili detaylı olarak bilgiler vereceğiz.

İzmir ilimizde doğal gaz hizmetini tüketicilerle buluşturan kuruluşun ismi ise İZMİRGAZ’dır. Tam adı ile İzmir Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş, Aralık 2005 yılında kurulmuştur. İZMİRGAZ; doğal gaz alt yapısını kontrol eder, dağıtımını ve işletimini sürdürür. Ayrıca kullanıcıların İzmir’deki doğal gaz abonelik işlemleri, doğal gaz kesintilerinin müdahelesi, doğal gaz faturalarının tahsilatı ve tüm kullanıcıların doğal gaz destek işlemlerini İZMİRGAZ gerçekleştirmektedir.

İzmir’de doğal gaz aboneliğiniz ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz ve bilgi edinebilmeniz amacıyla İZMİRGAZ tarafından 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla aboneliğiniz hakkında bilgi ve işlemlerinizi yapabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İZMİRGAZ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
187
0850 222 33 55

İZMİRGAZ Kaçak Kullanım İhbar Hattı
187
0850 222 33 55

İZMİRGAZ Borç Sorgulama

İZMİRGAZ Abone No Öğrenme

İZMİRGAZ Abone Durum Sorgulama

İZMİRGAZ Proje No Sorgulama

İZMİRGAZ Proje Durum Sorgulama

İZMİRGAZ Tahmini Fatura Hesaplama

İZMİRGAZ Dilekçe Durum Sorgulama

İZMİRGAZ Eksik Evrak Sorgulama

İZMİRGAZ Gaz Açma Tarihi Sorgulama

İZMİRGAZ Kesinti Sorgulama

İZMİRGAZ İnternet Şubesi

Arama Sorguları: izmirgaz iletişim bilgileri, izmirgaz telefon no, izmirgaz canlı destek hattı, izmirgaz müşteri temsilcisi, izmirgaz şikayet hattı, izmirgaz çağrı merkezi, izmirgaz iletişim formu, izmirgaz iletişim mail adresi

İZMİRGAZ Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

İZMİRGAZ Müşteri Hizmetleri

İZMİRGAZ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İZMİRGAZ kesinti sorgulama ve İZMİRGAZ kaçak kullanım ihbar hattı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.