İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat hafta içi her sabah saat 07.00’da FOX TV ekranlarında yayınlanan bir sabah haber programıdır. Programın sunuculuğunu ünlü gazeteci ve sunucu İsmail Küçükkaya üstlenmektedir. Günün ilk saatlerinde yayımlanan programda gece yaşanmış olan olay ve gelişmeler, bir önce ki gün güne damgasını vuran önemli olaylar sunulmaktadır. Türkiye’de en çok izlenen sabah haberleri programı olan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, birçok kişi tarafından sevilerek izlenmektedir.

Güne erken başlayan toplumumuzun baş tacı olan programda herkes tarafından sevilen, adeta evimizin oğlu olarak bildiğimiz İsmail Küçükkaya; tarafsız ve doğru haberciliği ile ekranlarımızın karşısına gelmektedir. Haberlere katmış olduğu özgün ve tarafsız yorumları ile her zaman halkın yanında olan ve her zaman doğruların yanında olan İsmail Küçükkaya’nın hayranları bir hayli fazladır. İsmail Küçükkaya, sunmuş olduğu haberlere samimi ve halktan biri imiş gibi yaptığı yorumlarla desteklenmekte; her geçen gün izleyicisi ve hayranı artmaktadır.

Aslen Kütahya’lı olan Küçükkaya, 1972 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde doğmuştur. Muhabirliğe daha lise yıllarındayken başlayan İsmail Küçükkaya, üniversite öğretimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır. Birçok farklı kanalda ve gazetede çalışan İsmail Küçükkaya; Eylül 2013 yılından bu yana yani Fatih Portakal’ın Ana Haber sunuculuğuna geçmesi ile birlikte FOX’ta yayımlanan Çalar Saat programını sunmaya başlamıştır. Sunuculuk ve gazetecilik mesleklerinin yanında kitap yazarlığı da yapan İsmail Küçükkaya’nın Cumhuriyetimize Dair, Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı ve Korkma isimli eserleri de bulunmaktadır.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programının 0212’li ve 0542’li olmak üzere iki farklı iletişim telefon numarası bulunmaktadır. 0212’li numarayı arayarak Çalar Saat programının yetkililerine ulaşabilir; yaşadığınız veya çevrenizde tanıdık olduğunuz olay ve haberleri ihbar edebilirsiniz. 0542’li Çalar Saat WhatsApp ihbar hattı numarası ile de aynı şekilde ihbarlarınızı fotoğraflı, videolu, görüntülü veya sesli olarak Çalar Saat programına bildirebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

Unutmadan söyleyelim, aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla İsmail Küçükkaya’ya olan mesajlarınızı ve ihbarlarınızı kolayca gönderebilirsiniz.

Arama Sorguları: ismail küçükkaya iletişim bilgileri, ismail küçükkaya telefon no, ismail küçükkaya canlı destek hattı, ismail küçükkaya müşteri temsilcisi, ismail küçükkaya şikayet hattı, ismail küçükkaya çağrı merkezi iletişim telefon, ismail küçükkaya mesaj gönder, ismail küçükkaya destek hattı

İsmail Küçükkaya Telefon Numarası
  • Müşteri Hizmetleri
5

İsmail Küçükkaya Telefon Numarası

FOX TV İsmail Küçükkaya telefon numarası ve İsmail Küçükkaya WhatsApp ihbar hattı numaralarına ulaşabilir; İsmail Küçükkaya’ya mesaj gönder.

Sending
User Review
4.1 (10 votes)
Comments
  1. Hakan | Cevapla
  2. Şerife | Cevapla
  3. Emine | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.