İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye İş Bankası, 1924’de Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuş olan özel bankadır. Türkiye İş Bankası, günümüzde ülkemizin en büyük özel bankası olma niteliğini taşımaktadır. Cumhuriyet dönemimizin ilk ulusal bankası olan Türkiye İş Bankası; ilkleri ve kaliteli hizmet politikalarıyla birçok kişinin tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Dünya üzerindeki konumuna bakacak olursak, dünyanın en büyük 118. bankası olarak kayıtlara geçmiştir.

İş Bankası Çağrı Merkezi

Türkiye İş Bankası’nın ülkemiz üzerinde toplamda 1300’ü aşkın banka şubesi, 6000’in üzerinde bankamatiği ve 18 bin’in üzerinde banka personeli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yurtdışında çeşitli ülkelerde toplamda 25 banka şubesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca Türkiye İş Bankası’nın Almanya ve Rusya’da ortaklıklar sonucunda iştiraki vardır. Türkiye İş Bankası ülkemizin en büyük özel bankası olmasının yanında yeniliği her an takip edip müşterilerine yenilikleri ve kolaylıkları ile hizmet veren bir bankadır. Türkiye İş Bankası; ‘Türkiye’nin Bankası’ sloganı ile hizmetlerine hızla sürdürmektedir.

İş Bankası Bireysel Müşteri Telefon Numarası

Türkiye İş Bankası; Bireysel Bankacılık, Özel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı ve Ticari Bankacılık olmak üzere 4 ayrı müşteri portföyünde operasyonlarına devam etmektedir. Bireysel bankacılık hizmetleri ise şöyledir; Dijital Bankacılık, Yüz Yüze Bankacılık, Mevduat Ürünleri, Krediler, Kartlar, Üye İşyeri/POS, Yatırım Ürünleri, Sigorta Ürünleri, Bireysel Emeklilik. Özel Bankacılık adında özel müşterilerine de hizmet veren İş Bankası’nın Özel Bankacılık hizmetleri ise şöyledir; Portföy Yönetimi, Mevduat Ürünleri, Krediler, Kredi Kartları, Yatırım Ürünleri, Sigorta Ürünleri, Bireysel Emeklilik. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler yani KOBİ’ler için sunmuş olduğu bankacılık ürünleri ise şu şekildedir; KOBİ Penceresi, Krediler, Yatırım Ürünleri, Kartlar, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi, E-Çözümler, Sigorta, Üye İşyeri/POS, Findeks Paketleri, Dijital Bankacılık, Girişimci Destekleri.

İş Bankası Şube Telefon Numarası

Türkiye İş Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasından bahsedecek olursak, Türkiye İş Bankası’nın 0850’li müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati yani 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri aracılığıyla bankacılık işlemleri, kredi işlemleri, kredi/banka kartı işlemleri, kayıp ve çalıntı kart bildirimleri yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Günümüzde tüm bankaların müşteri hizmetleri sistemlerinde olduğu gibi İş Bankası’nın çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Aşağıda sizlere vereceğimiz numaralar sayesinde sizlerde hiç beklemeden Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisine hızlı bağlanabilirsiniz.

Ankara Bahçelievler şubesi 03122132699

İstanbul Şubesi  0 (212) 316-4747

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 724 0 724

(Türkiye ve K.K.T.C’den ulaşabilirsiniz.)

Türkiye İş Bankası Yurtdışı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
+90 0850 724 0 724

İş Bankası Çağrı Merkezi Borç Erteleme

Coronavirüs sebebiyle bankalar artık internet şubeleri cep şubeler ve telefon bankacılığı ile hizmet vermektedir. Bu süreçte bütün bankalar müşterilerin kredilerini, kredi kartlarını bütün banka borçlarını erteleme yoluna gittiler. İşlemlerin yapılması için şubeye gitmeye gerek yok! Sizlerde yukarıda verdiğimiz hatlardan işbankası müşteri hizmetlerine bağlanıp kredi erteleme borç erteleme ve taksitlendirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Nasıl Bağlanılır?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra sistem sizden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı ve 6 haneli İş Bankası şifrenizi isteyecektir. Bu tuşlamaları yaptıktan sonra 0’ı tuşlayarak direk Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisine bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık 1-2 dakika beklemeniz takdirde sistem sizi müşteri temsilcisine bağlayacak, sizlerde işlemlerinizi hızlı bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz.

Unutmadan söyleyelim, aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden bizlere mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Arama Sorguları: iş bankası iletişim bilgileri, iş bankası telefon no, iş bankası canlı destek hattı, iş bankası müşteri temsilcisi, iş bankası şikayet hattı, iş bankası çağrı merkezi

Özet
  • Müşteri Hizmetleri
Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Mehmet Gūray GŪRUTKU | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.