Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Huawei, 1987 yılında Çin merkezli olarak kurulmuş olan dünya çapında faaliyetlerine devam eden teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük ve en değerli telekomünikasyon ve ağ cihazları üreticisi olan Huawei, teknolojinin her alanında ürünlerini üretip, geliştiriyor; günlük kullanım alanımızda karşımıza çıkıyor. Dünya üzerinde 170 ve daha fazla ülkede ürünlerini piyasaya süren Huawei, birçok kişiye hitap etmektedir. Ayrıca dünya üzerinde her 3 kişiden biri Huawei’nin ürettiği teknolojik ürünlerden herhangi birisini kullanmaktadır.

Huawei, kendini her geçen gün hızla geliştirdiği için teknolojiyi en yakından takip eden ve güncel teknolojiyi en hızlı şekilde kullanıcıları ile buluşturan bir şirkettir. Öyledir ki Huawei’nin dünya üzerinde toplamda 21 ülkede AR-GE yani araştırma ve geliştirme merkezleri bulunmaktadır. Huawei AR-GE merkezlerinin olduğu ülkeler şu şekildedir; Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye.

Huawei’nin üretip, geliştirmekte ve destek verdiği teknoloji alanları ise şu şekildedir; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon. Huawei’nin ürün kategorileri ise şu şekildedir; Telekomünikasyon, Akıllı Telefon, ADSL, Modem Bilgisayar. Son yıllarda özellikle akıllı telefon alanında üretmiş olduğu cihazlarla ülkemizde de büyük ses getiren Huawei’nin kullanıcıları gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde birçok telekomünikasyon alanında hizmet veren markaların müşterilerine satışını gerçekleştirmiş oldukları modemlerin birçoğu Huawei markasının adı altında üretilmiş modemlerdir.

Birçok teknolojik üründe olduğu gibi Huawei ürünlerinde de kullanıcılar ara ara bazı problem ve sorularla karşı karşıya kalmaktadır. Bu tür sorunlarla karşı karşıya gelen kullanıcılar Huawei müşteri temsilcisine bağlanmak isteyip canlı ve daha hızlı olarak sorunlarına çözüm aramak isterler. Bu yüzden Huawei tarafından kurulmuş olan 444’lü bir Huawei müşteri hizmetleri merkezi bulunmaktadır. Huawei çağrı merkezi aracılığıyla Huawei marka ürününüz ile ilgili soru ve sorunlarınızı bildirebilir, Huawei ürünleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir, size en yakın Huawei yetkili satıcı ve Huawei teknik servis numarasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden detaylı bir şekilde müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz.

Huawei müşteri hizmetleri ne zaman açık diyecek olursak, hafta içi her gün saat 09.00 ile 18.00 saatleri arasında Huawei çağrı merkezine bağlanabilir, işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Huawei Ankara Ofisi İletişim Telefon Numarası
0312 454 88 00

Huawei Ankara Ofisi Adresi
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv.9.km Dış Kapı; 274/ 7 B Blok Kat:5 No: 65 Çankaya Ankara TÜRKİYE

Arama Sorguları: huawei iletişim bilgileri, huawei telefon no, huawei canlı destek hattı, huawei müşteri temsilcisi, huawei şikayet hattı, huawei çağrı merkezi

Huawei Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Huawei Müşteri Hizmetleri

Huawei müşteri temsilcisi iletişim telefon numarası ve Huawei müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Emir | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.