Hayat Eve Sığar Uygulaması Telefon Numarası AppStore Google PlayStore

Merhabalar herkese coronavirüs salgını tüm hızıyla ülkemizi ve dünyayı tesir altına almış durumda. Testler yapılıyor ölüler çoğalıyor ve ne yazık ki bazı ülkelerde ölüleri gömecek yer dahi bulunamıyor.

Bizim bakanımız Sayın Fahrettin Koca ise şeffaflığı ve soğuk kanlılığıyla dikkat çekiyor. 7 Nisan itibariyle 750 vatandaşımızı kaybettiğimizi açıklasa dahi böyle.

Bugün bakan koca yaptığı basın açıklamasında akıllı telefondan coronavirüslü hastaların takibinin sağlanacağı bir mobil uygulamadan bahsetti. Bu sayede coronovirüs hastalarının takibi kolaylaşacak karantina takip edilecek.

Hayat Eve Sığar Uygulaması AppStore ve Google PlayStore’da yakın zamanda görülecek gibi duruyor. Bu uygulama sayesinde bildirim şeklinde tavsiyeler hastalara ulaştırılacak.

Hayat Eve Sığar Uygulaması AppStore İletişim Telefonu

Uygulama henüz sadece bakan tarafından kısaca tanıtılmış durumda. Detaylara veya ne zaman yayınlanacağı konsuuna değinilmemiş durumda. En kısa zamanda buradan size bilgi vereceğiz

Hayat Eve Sığar Uygulaması Google PlayStore İletişim Telefonu

Aynı şekilde bakanımız android uygulamasıyla ilgili de bilgiler vermedi. Ancak bakanlığın uyguylamaları genellikle öncelikle androidlerde daha sonra apple markalı mobil akıllı telefonlara gelmekte. Bu konuda google play store kullananların daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Hayat Eve Sığar Uygulaması

Hayat Eve Sığar Coronavirüs Uygualması

Uygulamaya ulaşabilir sorularınız hakkında telefon numarasına rastlanmamıştır.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.