Halkbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Halkbank; tam adı ile Türkiye Halk Bankası A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1933 yılında kurulmuş olan devlet bankasıdır. Faaliyetlerine 1938 yılında başlayan Halkbank, müşteri odaklı politikası ve kaliteli hizmeti ile ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen bankalardan bir tanesi olarak yer almaktadır. Devlet bankası olduğu için Türkiye’de bulunan tüm kişilere güvenilir gelmesi, cazip kampanyaları ve düşük faizli kredi seçenekleri ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Halkbank dünya üzerinde en büyük 159.banka niteliğini taşımaktadır. Halkbank’ın günümüzde Türkiye genelinde oluşan sayısal verilerine bakılacak olursak, Halkbank’ın toplamda 17.180 banka personeli, 956 banka şubesi ve 3741 adet ATM sayısı bulunmaktadır. Halkbank’ın genel müdürlük koltuğunda ise Ali Fuat Taşkesenlioğlu oturmaktadır. Bireysel, Kobi ve Ticari/Kurumsal alanlarında bankacılık operasyonlarını hızla devam ettiren Halkbank, gün geçtikçe büyümeye devam eden bankalardan birisidir.

Halkbank, birçok bankacılık alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Halkbank’ın bankacılık hizmetlerine bakacak olursak şu şekildedir; Krediler, Kartlar, Mevduatlar, Yatırım, Sigorta, Ödeme, Bireysel Emeklilik, Gayri Nakdi Krediler, Yurtdışı Kaynaklı Krediler, İşyeri Kredileri, Orta ve Uzun Vadeli Yatırım Kredileri, Kur Riskinin Yönetimi Amaçlı Ürünler, Yatırım Ürünleri, Nakit Yönetimi, Leasing, Ticari Kartlar, KOBİ’ler için Birleşme Satın Alma ve Danışmanlık, Yapılandırılmış Finansman, Dış Ticaret Finansmanı.

Halkbank’ın müşterileri ile iletişim kurabilmesi için 444’lü ve 0850’li Halkbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kart şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir, internet şubesi şifre işlemlerinizi yapabilir, kredi ve mevduat hesaplar hakkında detaylı bilgi alabilir, kart başvuru işlemlerinizi yapabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetlerinin ismi Halkbank Dialog olarak geçmektedir. Halkbank Dialog üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Halkbank İletişim Formu

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 400
444 0 400

Halkbank Kobi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 401
444 0 401

Halkbank Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası
0216 503 70 70

Halkbank Genel Müdürlük Adresi
Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4 34746 Ataşehir / İstanbul

Halkbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Tüm bankalar ve diğer kuruluşlarda olduğu gibi Halkbank çağrı merkezinde de sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Eğer sizlerde sesli yanıt sistemi ile işleminizi yapmak istemiyor, Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ilk olarak 444 0 401 numaralı çağrı merkezini arayın. Aradıktan hemen sonra ‘0’ tuşlayın. En geç 1 dakika içinde Halkbank müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. İşlemlerinizi müşteri temsilcisi yardımı ile hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Sorguları: halkbank iletişim bilgileri, halkbank telefon no, halkbank canlı destek hattı, halkbank müşteri temsilcisi, halkbank şikayet hattı, halkbank çağrı merkezi

Halkbank Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank müşteri temsilcisi iletişim telefon numarası ve Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. sami atik | Cevapla
  2. Direk bağlanma | Cevapla
  3. kübra | Cevapla
  4. Esin | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.