Haberin Olsun Telefon Numarası Başvuru Formu

Haberin olsun TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan bir çocuk haber, güncel aktüel bilgiler programıdır. Her gün 20.30 saatinde TRT çocuk ekranlarında olmaktadır. Program başlangıcında Dünün Sorusu ile başlamaktadır. Bu bölümde bir önceki gün program sonunda sorulan sorunun cevabı verilmektedir. Program sizlere sorduk bölümüyle devam etmektedir. Program bölümler şeklinde ilerlemektedir. Çocuklar için yapılan etkinlik ve programlardan bahsedilmektedir ve bu etkinliklerin tanıtımları yapılmaktadır.

Programın sunucusu uzun yıllardır Gözde Çevik’tir. Gözde Çevik gerek konuşması gerekse hal hareketleriyle çocukların beğeni ve sevgisini kazanmıştır. Cana yakın tavırları ile siz çocukları ekran başına kilitlemektedir.

Program 2018 yılı itibariyle yeni bir bölüm yapmaya başlamıştır. Bu bölümün amacı çevremizde ne oluyor ne bitiyor bunu haber haline getirmek ve siz çocuklarla paylaşmaktır. Bu bölümde yapılan haberler siz çocuklardan alınmaktadır. Muhabirimiz olur musun? isimli bağlantı ile bu bölüme başvuruda bulunabilir  haberlerinizin bu bölümde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda programda çok faydalı bilgiler paylaşılmaktadır. Özellikle enler bölümünü bir abiniz olarak takip etmenizi öneriyorum. Buradaki bilgiler genel kültür olarak size faydalı olacaktır.

TRT Çocuk Haberin Olsun Başvuru Formu 

TRT Çocuk haberin olsun Başvuru Telefon Numarası
Yayınlanmamıştır.

TRT Çocuk haberin olsun WhatsApp Başvuru Hattı
Yayınlanmamıştır.

Arama Sorguları: haberin olsun iletişim bilgileri, haberin olsun telefon no, haberin olsun nasıl başvuru yapılır, haberin olsun canlı yayına katılma, haberin olsun whatsapp numarası, haberin olsun trt çocuk telefonu

TRT Çocuk Haberin Olsun Başvuru
  • TRT Çocuk
5

TRT Çocuk Haberin Olsun Başvuru

Haberin olsun programına katılma, Haberin olsun telefon numarası direkt bağlanma yolları gibi bilgiler belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Güney | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.