Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Özellikle kadınların yakından takip ettiği bir marka olan Gratis, kozmetik alanındaki faaliyetleri ile başarıyı yakalamıştır. Ülkemizde 500’ün üzerinde şubesi bulunan markanın kuruluşu 2009’lu yıllarda Demir Sabancı tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu kadar kısa sürede nasıl bu denli geliştiğini merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun en önemli etkeni ise düzenlediği kampanyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Anlamı “neredeyse bedava” şeklinde olan bu markanın oldukça cazip fiyatlarla satışlarını gerçekleştirdiği görülmektedir. Bu cazip fiyat konusu Gratis markasının müşteri yanlısı bir şirket olduğunu ortaya koymaktadır. Gratis müşteri hizmetleri marka ile ilgili sorularınıza cevap vermektedir.

Gratis Şikayet Hattı

Ciddi indirimlerin ve kampanyaların yapılması sayesinde, çok sayıda kozmetik ve kişisel bakım ürününün satışını gerçekleştiren Gratis, kadın-erkek demeden herkesin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Her yaştan kişilerin ihtiyaçlarına hitap eden ve özellikle bayanların güzelliğine güzellik katan ürünleriyle ön plana çıkan Gratis‘in en büyük paya sahip olan ismi ise 2017 yılından bu yana Actera Grup olarak bilinmektedir. Ülkemizde hemen her alışveriş merkezinde ve pek çok ildeki mağazalarında hizmetlerini sürdürmekte olan şirketin kozmetik alanda perakende sektörünün öncüsü olduğu görülmektedir. Gratis şikayet hattı bulunmamaktadır. Şikayetlerini bildirmek isteyenler Gratis müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçebilirler.

Gratis Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Her türlü markanın yer aldığı reyonlarında sağlıklı ve hijyenik bir biçimde satışların gerçekleşmesi sayesinde Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olduğunu söyleme mümkündür. Hesaplı olması, çeşitli ürünlerin ve markaların yer alması ve tüketicinin tercih edeceği yeni ürünlere yer vermesi, Gratis‘i amaçlarına kısa sürede ulaştırmaktadır. Hızlı, rahat ve online alışverişin adresi olan bu marka, “Gratis Her Yerde” sloganıyla hız kesmeden büyümeye devam etmektedir. Ruh halini iyileştirmek isteyenlerin kendisine yapacağı en büyük iyiliklerden birisi olan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde aradıklar her şeyi bulabilecekleri Gratis’i ziyaret etmeden alışverişlerini sonlandırmak istemeyeceklerini söyleyebiliriz. Gratis’in haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veren Gratis müşteri hizmetleri çağrı merkezi hattı bulunmaktadır.

Teknolojiyi takip edenlerin online alışveriş adreslerinden veya uygulamalardan takip ederek yakalayacakları büyük indirimleri ve fırsatları kullanabilmeleri için sahip olmaları gereken Gratis Kart  sayesinde her ürüne kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşması mümkün hale gelmektedir. Bu kart ile görüş ve sorunlarınızı müşteri hizmetleri telefon numarasıyla iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Gratis müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası:  0850 210 69 00

Gratis iletişim e-posta adresi: [email protected]

Gratis genel müdürlük merkez ofis telefon numarası 0212 705 26 00

 

Arama Sorguları: gratis iletişim bilgileri, gratis telefon no, gratis canlı destek hattı, gratis müşteri temsilcisi, gratis şikayet hattı, gratis çağrı merkezi, gratis şikayet etme, gratis direkt bağlanma

 

Gratis Telefon Numarası
  • Müşteri Hizmetleri
5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.