Google Play Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Play, Android sisteminin resmi uygulama marketi olarak bilinmektedir. Akıllı telefon furyası gün geçtikçe hızla artan bugünlerde, dünya üzerinde Android işletim sistemine sahip akıllı telefon oranı ciddi derecede fazladır. Dünyada birçok insan Android alt tabanlı cihaz kullanmaktadır. Android cihazlarda uygulama, oyun, kitap ve film indirme gibi servislerin yapılması için Google Play; 6 Mart 2008 yılında Google tarafından kullanıma sunulmuştur. İlk ismi Android Market olan uygulamanın ismi yıllar sonra Google Play Store ardından Google Play adını almıştır. Google Play tabiri caizse dijital medya mağazasıdır.

Google Play’in alt markaları ise şu şekildedir; Google Play Müzik, Google Play Kitaplar, Google Play Filmler ve TV, Google Play Gazetelik ve Google Play Oyunlar. Hayatımızın her alanında kullanıma sahip olan ve işlerimizi daha da kolaylaştıran bu uygulamalar sayesinde saatlerimizi alacak birçok işi saniyeler içinde yapabiliyor, oyunlar ile de günümüzün boş vakitlerini eğlenceli bir biçimde geçiriyoruz. Google Play’de uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı şekilde kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır. Google Play’de onlarca kategori bulunmakta, bunun yanı sıra 2 milyonun üzerinde uygulama bulunmaktadır.

Genel olarak Google Play uygulama kategorilerinden bahsedecek olursak şu şekildedir; Alışveriş, Android Wear, Araçlar, Arkadaşlık, Çocuk Yetiştirme, Eğitim, Eğlence, Etkinlikler, Finans, Güzellik, Haberler ve Dergiler, Haritalar ve Navigasyon, İş, Karikatür, Kişiselleştirme, Kitaplar ve Referans, Müzik ve Ses, Sağlık ve Fitness, Sanat ve Tasarım, Seyahat ve Yerel, Spor, Tıp, Verimlilik, Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler, Yaşam Tarzı, Yeme İçme, Aksiyon ve Macera, Eğitim, Keşif ve Tasarlama, Müzik ve Video. Oyun kategorisinde bulunan oyun türleri ise şu şekildedir; Aksiyon, Arcade, Bulmaca, Eğitici, Eğlencelik Bilgi Oyunları, Kağıt, Kelime, Macera Oyunları, Müzik, Rol Oyunu, Simülasyon, Strateji Oyunları, Yarış, Rol Yapma Oyunu, Zeka Oyunları.

Tüm platformlarda olduğu gibi dünyanın en çok kullanılan uygulama mağazası olan Google Play’de de binlerce sorun ve problem kullanıcıların başlarını ağrıtmaktadır. Bu konuda birçok kullanıcı muhatap bulmakta zorlanmakta, Google Play çağrı merkezi ve Google Play müşteri temsilcisi ile görüşmek istemektedirler. Ancak üzgünüz ki Google Play’in aktif olarak hali hazırda bir müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak resmi olan Google Play Destek Merkezi aracılığıyla soru ve sorunlarınız hakkında bir cevap bulabilirsiniz.

Google Play Destek Merkezi

Google Play Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Google Play İade Hattı İletişim Telefon Numarası
Yayımlanmamıştır.

Google Play Nasıl İade Yapılır?

Google Play üzerinden yanlışlıkla veya başka bir nedenle bir oyun/uygulama satın alımı gerçekleştirdiyseniz ve bu konuda geri ödeme/iade almak istiyorsanız sizler için anlatacağımız yöntem sorununuzu çözebilir. Unutmadan söyleyelim sadece 48 saat içinde yapılmış olan alışverişler için iade isteğinde bulunabilirsiniz. Eğer iade etmek istediğiniz ürünü almanızdan 48 saat süre geçti ise uygulamanın yapımcısı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Öncelikle bilgisayarınız ile bu adrese (Google Play Hesabım Sayfası) tıklayın, giriş yapmadıysanız iade almak istediğiniz hesaba giriş yapın, ardından aşağıda bulunan ‘Siparişlerim’ menüsüne tıklayın ve iade etmek istediğiniz uygulama/oyunun sağında bulunan üç nokta biçimindeki diğer simgesine tıklayın. Açılan menüde ‘Sorun bildir’ butonuna tıklayın ve sorununuzu ve neden iade almak istediğinizi açıklayıcı bir biçimde yazıp gönderin. “Endişelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz” mesajını gördüyseniz işleminiz tamamdır, yakın zamanda iade yapılacağına dair bir e-posta alacaksınız.

Ayrıca, aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla da bizlere soru ve sorunlarınızı iletebilir, en geç 24 saat içinde detaylı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Arama Sorguları: google play iletişim bilgileri, google play telefon no, google play canlı destek hattı, google play müşteri temsilcisi, google play şikayet hattı, google play çağrı merkezi

Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Müşteri Hizmetleri

Google Play çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Google Play İade Hattı ve Google Play müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Faruk | Cevapla
  2. Kübra | Cevapla
  3. Kübra | Cevapla
  4. Talip | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.