Google Maps Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yerini alan Google Maps, dünyanın her yerini 3 boyutlu olarak gezebilme imkanını sağlamaktadır. Bu harita programı, günümüzde pek çok kişi tarafından navigasyon olarak kullanılmaktadır. Hem bilgisayarlarda, hem de mobil cihazlarda yer alan ve bilmediğiniz bir konuma ulaşmanızı gerçek zamanlı olarak sağlayan bu uygulama, akıllı telefonların çoğunluğunda yer almaktadır. Telefonlarınızda yüklü olan uygulamayı açtıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak internetinizin yeterli olduğundan emin olmalısınız. Yolda araçlarınızın içerisinde hareket halindeyken Wi-fi bağlantısının yapılması mümkün olmayacağından, fazla internet kotanızın olmaması durumunda ekran görüntüsünü alarak yola devam etmelisiniz. Bu uygulama ile birlikte yalnızca yurt içinde değil, yurtdışında da merak ettiğiniz şehirleri dijital ortamda gezebilirsiniz. Ziyaret etmek istediğiniz müzelerin, cadde veya sokakların, restoranların ve daha fazlasının yer aldığı bir uygulama olarak kullanıcılarına büyük kolaylıkları sağlamaktadır.

Google Maps Müşteri İletişim Numarası

Gitmek istediğiniz yerlere aracınızla veya yürüyerek ne kadar sürede ulaşacağınızın ve hangi güzergahtan daha kolay ve kısa sürede varabileceğinizin hesaplamasını yapan, toplu taşıma ile ilgili bilgi veren ve en verimli rotayı kullanmanıza olanak sağlayan Google Maps, kendisini geliştirmeyi sürdürmektedir. Kullanıcılarının istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün yeni sürümleriyle karşılaştığımız bu uygulama, işyeri sahiplerine de büyük avantajları kazandırmaktadır.

Google Maps Firma Kaydı Numarası

Nerede konaklayıp, hangi restorandan yemek yiyeceğinizi planlarken, işletmelerin kullanacakları görselleri yüklemeleri sizlere kolaylıkları sağlarken, keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Ulaşmak istediğiniz adreslerin sokak görünümlerini, caddelerini, nereye yakın olduklarını ve nasıl gidebileceğinizi belirleyerek, sizleri büyük şehirlerde veya hiç bilmediğiniz bir konumda yarı yolda bırakmayacak olan Google Maps ile hayatınızın kolaylaşacağını görebileceksiniz. Son teknolojinin kullanılmasıyla, her adresin konumunu ve ulaşım bilgilerini gerçek zamanlı gösteren en büyük online harita sistemlerinin muadili olan uygulamaları da bulabilirsiniz.

Google Haritalar İletişim Telefonu

Siz de Google Maps müşteri hizmetleri telefon numarası konusunda bilgi sahibi olarak bu firmayla iletişime geçmek istiyorsanız; 444 09 64 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Google Maps müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası:444 09 64

 

Bu işler hakkında puan ver
  • Müşteri Hizmetleri
5

Google Maps Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Google Maps Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. Google haritalara nasıl ulaşabileceğiniz şikayet iletişim hatlarını gösterir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.