Getir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 2020

Bu yazımızda getir müşteri hizmetleri, getir şikayet hattı, getir whatsapp hattı gibi konulardan bahsedeceğiz. Hepimiz sağda solda mor giyinmiş hatta kaskları dahi mor olan getir logolu motosikletler görmeye alıştır. Özellikle son 2 aydır olan coronavirüs salgınıyla birlikte bu motosikletli kuryeler daha da arttılar. Azıcık kafamızı zorladığımızda bu mor giyinen kuryelerin çalıştığı şirketin isminin Getir olduğunu hatırlayabiliriz.

Bu platform mobil telefonların hayatımıza girmesiyle kullanımı başlamış, online alışveriş yapma yöntemidir. Programı telefona indirip adresinizi belirledikten sonra siparişinizi verebilirsiniz. Getir bir mutluluk sloganını kullanan şirket. Ankara İstanbul Bursa İzmir Kocaeli şehirlerinde hizmet vermektedir.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bir şirket mobil uygulama teknolojisini kullanıyorsa iyi bir çağrı merkezi olduğunu söyleyebiliriz. Getir çağrı merkezi sizin talep öneri şikayet ve geliştirmeler yönündeki uyarıları dinlemek ve sorununuzu çözmeyi hedefliyor. Farklı iletişim kanallarından müşteri hizmetleri departmanına ulaşarak  sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (850) 532 50 50

Getir İletişim E-posta Adresi

Şirket ile iletişim kurmanın tek yolu müşteri hizmetlerine bağlanmak değildir. Biliyorsunuz müşteri hizmetlerine yapılan aramalarda bekleme süreleri uzayabiliyor veya direkt bağlanamıyorsunuz. Ancak müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak adına aşağıda vermiş olduğumuz iletişim e-posta  adresi ile müşteri temsilcisine direkt e-posta atabilirsiniz.

[email protected]

Getir Çağrı Merkezi İletişim Formu

Kurumsal firmalar müşteri memnuniyetine önem verirler. Çağrı merkezine bağlanıp sorununuzu çözmek en büyük rahatlık olsa gerek. Çağrı merkezine direkt bağlanarak sipariş durumu, sipariş süre bilgisi, adres bilgisi gibi konularda destek alabilirsiniz. Onun dışında getirin website

 

isnde bir iletişim formu bulunmaktadır. Buna göz atmayı tercih edebilirsiniz.

Getir İletişim Formu

Sayfaya girdiğinizde sağdan bize ulaş butonuna bastığınızda bir iletişim formu açılacak.

getir müşteri hizmetleri

Getir Kurye Telefonu

Bu tarz firmalar tam otomatik otomasyon sistemleriyle çalışırlar. Siz sipariş oluşturduğunuzda bu mağazaya iletilir ve siparişe çıkacak kuryeye bilgi verilir. Kurye sizin telefon numaranızı alır ancak siz direkt kurye telefon numarasını alamazsınız. Merak etmeyin uygulama üzerinden kuryenin takibinin ver sipariş teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Getir Whatsapp Hattı

Yıl 2020 olunca artık firmalar whatsapp destek hatları üzerinden hizmet vermeye başladılar. Müşteri hizmetleri çalışanı kendine tahsis edilen bir cep telefonu üzerinden siz kullanıcıların sorularına cevap vermektedir. Bu hızlı ve etkili iletişim ağına sahip firmaları tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Ancak Getir whatsapp hattı bulunmamaktadır. Sorunlarınızı getir çağrı merkezi üzerinden dile getirebilirsiniz.

Getir Google PlayStore uygulaması hakkında iletişim sorunlarınız için yazmıza göz atın.

Arama sorguları: Getir müşteri hizmetleri telefon, getir çağrı merkezi numarası, getir whatsapp hattı, getir iletişim formu, getir e-posta adresi

Getir Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Getir Müşteri Hizmetleri

Getir çağrı merkezi numarasını öğrenebilir, getir müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yollarını okuyabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.