Gel Hemşerim Başvuru Formu ve Whatsapp Telefon Numarası

Gel Hemşerim geçtiğimiz günlerde televizyonda fragmanlarını gördüğümüz yakın zamanda Show Tv ekranlarında başlayacak olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğu Rüştü Onur Atilla tarafından yapılacak olan yarışma programı internet üzerinden başvuruları almaya başlamıştır. Hepimiz sunucuyu Güldür güldür Show’dan tanımaktayız. Kendisi kısa zaman önce hayatımıza girmiş TV ekranlarında görülmeye başlamış ancak kısa sürede dahi herkes tarafından sevilmeye ve tanınmaya başlamıştır.

Rüştü Onur Atilla 1986 İstanbul doğumludur. Genç yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgilenen sanatçı Güldür Güldür Show’da kendisini kanıtlamıştır. Gerçekten kendisinin bazı karakterlerine katıla katıla gülmemek mümkün değil. Ayrıca kendisi sağlam bir Galatasaray taraftarıdır. Gel hemşerim sanatçının ilk TV programı deneyimi olacak ve merakla beklenmektedir.

Yarışmanın içeriğiyle ilgili çok fazla bilgi verilmemiştir ancak fragmanda kendisi mikrofon ile “oyun var, şans var, para var, gel hemşerim gel show’u ayağına getirdik” diyerek herkesi yarışmaya çağurmaktadır. Memleket olarak gülmeye ve eğlenemeye çok ihtiyacımız olan şu günlerde halk tarafından böylesine sevilen bir sanatçının böyle bir yapımda yine halk ile iç içe bulunmasını seviyor ve destekliyorum.

Alınan tüyolara göre yarışma formatı takımlar halinde olacak, yarışmanın çekimleri 16-17 temmuz tarihi itibariyle başlamıştır ve  Gel hemşerim Bilecik Osmaneli’nde çekilmektedir. Tabii ki yarışmanın burada çekilmesinin bir sebebi var. Osmanlı Devleti’nin kurulduğu bölgeye oldukça yakın olan Osmaneli’nde bol miktarda tarihi ev bulunuyor ve yarışmanın büyük kısmında sunucumuz Rüştü Onur Atilla bu tarihi evlerin olduğu bir meydanda sunuculuk yapacak.

Gel Hemşerim başvuruları Show Tv internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz aksi takdirde başvurularını değerlendirmeye alınmayacaktır.

Aynı zamanda Show Tv’nin sitesinden programın ilk bölümü olan 9 ağustosu izleyebilirsiniz

Gel Hemşerim başvuru formu doldur

Show Tv Gel Hemşerim Whatsapp Başvuru Telefon Numarası 

Sonradan edindiğimiz bilgilere göre program bir whatsapp hatıı oluşturmuş. Az sonra vereceğimiz gel hemşerim whatsapp hattı üzerinden programa mesaj atabilir iletişim kurabilirisiniz

0552 458 36 36

Show Tv Gel Hemşerim WhatsApp Başvuru Hattı

0552 458 36 36

Arama Sorguları: gel hemşerim başvuru formu,gel hemşerim iletişim bilgileri, gel hemşerim telefon no, gel hemşerim nasıl başvuru yapılır, gel hemşerim whatsapp numarası,gel hemşerim telefonu

Gel Hemşerim Başvurma
  • Show TV
5

Show TV Gel Hemşerim Başvuru

Gel hemşerim programına katılma, gel hemşerim telefon numarası whatsapp hattı gibi bilgiler belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Fatma | Cevapla
  2. Nazmi | Cevapla
  3. Nazmi | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.