Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Uzun yıllar boyu gazetecilik yapan, son yıllarda 2010 yılından bu yana FOX TV’de sunuculuk yapan Fatih Portakal; hafta içi her akşam saat 19.00’da yayımlanan Fatih Portakal ile Ana Haber programının sunuculuğunu yapmaktadır. Fox Ana Haber öncesinde yine hafta içi her sabaha FOX ekranlarında yayınlanan Çalar Saat programı ile günümüzün başlangıcını yaptığımız Fatih Portakal son 5 yıldır Ana Haber programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Fatih Portakal, doğru ve tarafsız haberciliği ile haberler karşısında halkı savunur şekilde sert duruşu ve yardımseverliği ile birçok kişi tarafından sevilerek takip edilen haberciler arasındadır. Ülkemizin en iyi sunucu ve gazetecileri arasında sayılan Fatih Portakal’ın gazetecilik ve televizyonculuk alanında birçok ödülü ve başarısı bulunmaktadır. Öyledir ki, Fatih Portakal; 43. Altın Kelebek Ödülleri’nde yılın En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülüne layık görülmüştür.

Aslen Aydın ilimizin Nazilli ilçesinden olan Portakal, 2 Şubat 1967 yılında doğmuştur. İzmir Atatürk Lisesi’nde lise eğitimini tamamlayan Fatih Portakal, üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayarak Avustralya’ya yüksek lisansını yapmak üzere gitmiştir. Sunucu ve gazetecilik mesleklerinin yanında yazar da olan Fatih Portakal’ın Ses’SİZ ve Aklımla Dalga Geçme isimli iki farklı eseri bulunmaktadır.

Hafta içi her akşam FOX ekranlarında doğru ve tarafsız haberi sevenleri ile buluşturan Fatih Portakal ile Ana Haber programının 0212’li bir iletişim telefon numarası ve 0542’li bir WhatsApp ihbar hattı numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Fox Ana Haber yetkililerine ulaşarak yaşamış olduğunuz veya tanık olduğunuz bir haberi anında bildirebilir, bilgi almak istediğiniz konular hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Fox Ana Haber WhatsApp ihbar hattı numarası aracılığıyla da ihbarlarınızı görüntülü, videolu ve sesli olarak FOX Ana Haber yetkililerine iletebilirsiniz.

Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00
0542 370 45 45

Fatih Portakal WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

FOX Ana Haber Telefon Numarası
0212 414 90 00
0542 370 45 45

FOX Ana Haber WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla Fatih Portakal’a olan mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Arama Sorguları: fatih portakal iletişim bilgileri, fatih portakal telefon no, fatih portakal canlı destek hattı, fatih portakal müşteri temsilcisi, fatih portakal şikayet hattı, fatih portakal çağrı merkezi iletişim telefon, fatih portakal mesaj gönder, fatih portakal destek hattı

Fatih Portakal Telefon Numarası
  • Müşteri Hizmetleri
5

Fatih Portakal Telefon Numarası

FOX TV Fatih Portakal telefon numarası ve Fatih Portakal WhatsApp ihbar hattı numaralarına ulaşabilir; Fatih Portakal’a mesaj gönder.

Sending
User Review
4.5 (6 votes)
Comments
  1. Özer | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.