Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Facebook, 2006 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulmuş bir sosyal ağ platformudur. Teknoloji ve internet kullanımının günden güne artması ile birlikte neredeyse dünya üzerindeki insanların tamamı sosyal medya takipçisi ve kullanıcı olmuş durumdadır. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte eski tip normal telefonların yerini çok fonksiyonlu olan, günümüzün ve vaktimizin neredeyse yarısından fazlasını harcadığımız akıllı cep telefonları oldukça yaygınlaşmıştır.

Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat gibi sosyal medya platformları ortaya çıkmış; insanlar birbirleri ile iletişim ve etkileşime geçmek için bu sosyal ağ platformlarını sıklıkla kullanmaktadır. Facebook, dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip sosyal ağ platformudur. Facebook, Türkiye’de 2008 yılından bu yana popülerliğini her geçen gün arttırmış, gelişmiş ve sürekli güncellenen özellikleri ile adeta günümüzün gazete ve kahvehanesi olarak yerini almıştır.

Facebook Çağrı Merkezi İletişim

facebook türkiye Müşteri hizmetleri

Facebook üzerinden yıllar önce görmediğiniz arkadaşınızı bulup iletişime geçebilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oyunlar oynayabilir, beğendiğiniz içerikleri paylaşabilir, çekmiş olduğunuz veya hoşunuza giden fotoğraf ve videoları arkadaş kitlenizle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Günümüzün iletişim araçlarından biri olarak bilinen Facebook’un kullanıcı milyarları aşmaktadır, ülkemizde ise 40 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

Birçok kullanıcı Facebook kullanımı esnasında birçok sorun ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu sorunlardan başlıcaları şu şekildedir; Facebook hesap kapanması, Facebook sayfa kapanması, arkadaş ekleyememe sorunu, mesaj gönderememe sorunu, oyun içi satın alma sırasında ödeme sorunları, oyun kullanımı esnasında hatalar, Facebook şifremi unuttum, e-posta adresimi unuttum, Facebook reklam verme, ödeme yapma gibi sorunlardır. Bu tür sorunlar karşısında birçok kullanıcı ne yapacağını bilememekte, nasıl bir yol izleyeceğini bilememektedir. Bu tür sorunların cevaplarını Facebook Yardım Merkezi aracılığıyla bulabilirsiniz.

Facebook Şikayet Hattı

Facebook Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İnsanlar facebookta mağduriyetlerle karşılaşabilmektedir. Bunların bir kısmına facebookta verilen ilanlar sebebiyle olabiliyor. Facebook şirketi bu konulardada desteklerini esirgemiyorlar. Aşağıdaki yardım merkezinden sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yardım merkezine girdiğiniz takdirde aşağıdaki gibi bir görünümle karşılaşacaksınız. Şayet sorunuzun cevabı zaten listelenmişse bunlardan birini seçebilirsiniz. Aksi takdirde arama butonu yardımıyla sorununuzu belirtebilirsiniz.

 

Eğer Facebook Yardım Merkezi sizin sorununuzu karşılayamadı ise sizlerde Facebook çağrı merkezi iletişim numarası aracılığıyla Facebook çağrı merkezini arayıp detaylı bir şekilde destek alabilirsiniz. Facebook’un 4 haneli olmak üzere bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla hesabınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar hakkında bilgi alabilir, soru ve sorunlarınıza çok iyi bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Facebook Yardım Merkezi

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook Business Manager İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook Audience Network İletişim Telefon Numarası
11820 (Ücretlendirme: 2.99 TL/dakika başı.)

Facebook üzerinde son zamanlarda birçok kullanıcının yaşamış olduğu problem ise; ‘Bize fotoğrafınızı gönderdiğiniz için teşekkürler. Fotoğrafınızın koşullarımıza uygun olması halinde size 72 saat içerisinde e-posta göndereceğiz. Hesabınız şu anda güvenlik önlemi olarak kapatılmıştır.’ sorunudur. Yukarıda bulunan ücretli telefon servisinden yararlanmak yerine sorunlarınızı ilgili e-posta adreslerine mail göndererek de bildirebilir, çözüm bulabilirsiniz. Facebook’a e-posta gönderirken sorununuzu detaylı bir şekilde en ince noktasına kadar anlatmalısınız, Facebook hesap kitlenme sorunlarında ise kimliğinizin aslının ön ve arka yüzünün fotoğrafını ve sizin yüzünüzün belli olacağı anlık fotoğrafınızı e-posta yolu ile Facebook’a göndermelisiniz.

Güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemler: [email protected]

Profil ve hesabınız ile iligi sorunlar için: [email protected]

Facebook’ta bulunan bir kişiyi, grubu, sayfayı ve bir hareketi şikayet etmek için: [email protected]

Profil, dil ve diğer teknik sorunlar için: [email protected]

Facebook içinde sistemsel hatalar, Facebook içinde bulunan açıkları bildirmek için: [email protected]

İstek, öneri ve şikayetler için: [email protected]

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere Facebook üzerinden yaşamış olduğunuz sorunları belirtebilir, detaylı bir biçimde yanıt alabilirsiniz. Mesajlarınız en geç 24 saat içinde cevaplanmaktadır.

Arama Sorguları: facebook iletişim bilgileri, facebook telefon no, facebook canlı destek hattı, facebook müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, facebook çağrı merkezi

Facebook Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Facebook Çağrı Merkezi

Facebook çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Facebook müşteri temsilcisine direk ve hızlı bağlanma yolları belirtilmiştir.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments
  1. Anonim | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.