Esra Erol İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp İhbar Hattı

Esra Erol 1982 İstanbul doğumlu bir televizyon programı sunucusudur. Aslen Sinop Ayancık ilçesindendir. Babası polis olan Erol ülkenin çeşitli il ve ilçelerinde eğitim görmüştür. Son olarak lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde tamamlayan ünlü sunucu Maltepe Üniversitesi’nde diksiyon ve spikerlik üzerine özel eğitim almıştır.

Ünlü sunucu Esra Erol televizyonculuk ile ilgili eğitimini tamamlamasının peşi sıra sunuculuk alanında ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. Esra Erol ilk sunuculuk deneyimini Kanal D ekranlarında Turkuaz isimli bir program ile yaşamıştır. Daha sonra Teknoloji kanalında Siemens mobil kuşak sunuculuğu yapmıştır.

Ancak hepimizin ortak görüşüdür ki Esra Erol’un ünü evlilik programlarıyla ortaya çıkmıştır. Önceleri Flash TV’de sunduğu “Desti İzdivaç” programının ardından kısa sürede popüler olan Esra Erol Star TV’ye geçmiş ve bu kanalda “Esra Erol’la İzdivaç” isimli programı sunmaya başlamıştır. Evlilik programlarının epey ün kazanması üzerine Esra Erol Türkiye’nin en tanınan yüzlerinden birisi olmuş, hatta ve hatta bir çok dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Esra Erol sunuculuktan gelen ün ile yetinmemiş aynı zamanda yazarlık ile de kendisini kanıtlamıştır. Sessiz Kadınlar, Kara Duvak, Sen Başımın Tacı gibi 3 adet kitabı kaleme almış özellikle sosyal konular, kadın erkek eşitliği, kadına şiddet gibi birçok konunun savunuculuğunu yapmıştır. 2010 tarihinde Ali Özbir ile hayatını birleştiren Erol evliliğinden 2 çocuk dünyaya getirmiştir. Özellikle böylesi yoğun televizyon programlarının yanında 2 çocuk dünyaya getirmesi 3 kitap yazması ile güçlü Türk kadınının simgesi haline gelmiştir.

Esra Erol evlilik programlarına çeşitli kanallarda çeşitli program isimleriyle devam etti. Son olarak 2017 yılında Fox TV’de program yaparken evlilik programlarının yasaklanacağı yönünde haberler yayılmaya başladı. Bunun üzerine bütün programlar tek tek yayından çekilmeye başlandı. Bunun üzerine yeniden ATV kanalına dönen sunucu “Esra Erol’da” isimli genel konulu bir program yapmaya başladı. Programında sosyal konulara değinmekte ve bazı saklanılan gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Esra Erol İletişim Telefon Numarası
0212 975 05 05

Esra Erol WhatsApp İhbar Hattı Numarası
0545 975 05 06

Esra Erol Canlı Yayına Katılma Telefon Numarası Direkt Bağlan
0212 975 05 0

Arama Sorguları: esra erol iletişim bilgileri, esra erol telefon no, esra erol canlı destek hattı, esra erol whatsapp ihbar hattı, esra erol müşteri temsilcisi, esra erol şikayet hattı, esra erol çağrı merkezi iletişim telefon, esra erol mesaj gönder, esra erol destek hattı

Esra Erol İletişim Bilgileri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Esra Erol Telefon Numarası

Esra Erol telefon numarası ve Esra Erol WhatsApp ihbar hattı numaralarına ulaşabilir; Esra Erol’a mesaj gönder.

Sending
User Review
5 (2 votes)
Comments
  1. Münevver | Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.