EnerjiSA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

EnerjiSA Müşteri Hizmetleri

Sabancılar grubunun en büyük şirketlerinden olan EnerjiSA, 1996 yılından beri ülkemize hizmet veren bir enerji dağıtım şirketidir. Ülke genelinde 14 farklı ilde, 21 milyondan fazla kullanıcıya enerji dağıtım işlemini gerçekleştiren EnerjiSA için böyle geniş bir müşteri yelpazesinde doğal olarak müşteri hizmetlerine de oldukça büyük bir önem gösterilmektedir.

Özellikle Korona virüs sebebiyle evlerimizden çıkamadığımız şu günlerde fatura yatırma ve kesinti sebebi öğrenme gibi en çok kullanılan müşteri hizmetlerini evlerimizden halledebileceğimiz bir sistem geliştirmiş olan EnerjiSA ile mobil platformdan veya internet siteleri üzerinden istediğiniz hizmetlere ulaşmak oldukça basit.

EnerjiSA Hizmet Noktaları

Son zamanlarda yenilenen ve daha fazla hizmet çeşitliliği sağlanan kategorisi ile müşterilerin konfor durumunu üst seviyeye çıkaran EnerjiSA; müşteri hizmetlerini 08.30-12.30 ve 13.30-17.300 saatleri arasında değiştirmiş ve böylelikle gün içinde daha uzun bir kullanım seviyesi oluşturmayı amaçlamıştır. Hafta sonu hizmete kapalı olan EnerjiSA için size en yakın müşteri hizmetleri şubesine ulaşabilmeniz için internet sitesi üzerinden sorgulama sistemi geliştirilmiş.

https://www.enerjisa.com.tr/tr/enerjisa-hakkinda/iletisim

EnerjiSA Çağrı Merkezi

İnternet üzerinden yaptığınız işlemlerin kısıtlı geldiği ve istediğiniz işlemi gerçekleştiremediğiniz noktada devreye giren çağrı merkezleri de yine hat yoğunluğu yaşanmaması açısından iki farklı numaradan hizmet veriyor.

Enerjisa Satış Çağrı Merkezi ve Bireysel Satış için kullanabileceğiniz numara: 444 4 372

Enerjisa dağıtım veya arıza durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz numara: 186

EnerjiSA Twitter Hesabı

Pek çok firma çok fazla talep olduğu için sosyal medya kullanmaktan kaçınır. EnerjiSA bu konuda oldukça titiz davranan ve hemen hemen her yorum ve görüşü dikkate alan bir Twitter hesabı ile yine müşteri hizmetlerine farklı bir boyut kazandırıyor. @enerjisadestek üzerinden istediğiniz soru, görüş veya şikayetinizi yöneltebilirsiniz. Bununla birlikte EnerjiSA merkezlerinin bulundu iller için de yine aşağıdaki Twitter hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz;

@baskentdestek Ankara

@toroslardestek Adana

@ayedasdestek İstanbul

EnerjiSA Mobil

Yine birçok firmanın kaçındığı bir platform olan mobil alanda da varlığını sürdürüp müşterilerin aklındaki en ufak bir soru işaretine yer vermeyen EnerjiSA, tasarladığı mobil uygulaması ile kullanımı oldukça kolay olan çeşitli hizmetlerden yararlanma fırsatı sunuyor. Mobil uygulamalar üzerinden;

Eski tarihli kullanımlarınızı inceleyebilir ve bölgenizde yaşayan diğer kullanıcılar ile sizin yaptığınız tüketimleri karşılaştırabilirsiniz. Günümüzde bir çile halini alan randevu işlemini mobil üzerinden yapabilirsiniz.

Özellikle de karantina günlerinde otomatik ödeme talimatınızla veya uygulama üzerinden ‘’fatura öde’’ seçeneği üzerinden faturalarınızı yapılandırabilirsiniz.

EnerjiSA Online Hizmetler Merkezi

Randevu işlemleri, fatura ödeme, geçmiş kullanımlarınızla şuan ki kullanımlarınızı karşılaştırma gibi birçok işlemi EnerjiSA internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. https://online.enerjisa.com.tr/hesap/yeni-uyelik/1 linki üzerinden bireysel/kurumsal işlemlerden size uygun olanı seçtikten sonra adınız ve soy adınızın baş harflerini girdikten sonra TC kimlik numaranızı da ekleyerek telefon numaranızla birlikte kolay bir sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Enerjisa Satış Çağrı Merkezi ve Bireysel Satış için kullanabileceğiniz numara: 444 4 372

Enerjisa dağıtım veya arıza durumunu kontrol etmek için kullanabileceğiniz numara: 186

EnerjiSA Müşteri Hizmetleri
  • Müşteri Hizmetleri
5

Enerjisa

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasına ulaşabilir. iletişim kanallarıyla müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.