Ekrem İmamoğlu İletişim Telefon Numarası

Mevcut istanbul belediye başkanıdır

Ekrem İmamoğlu Hayatı

Trabzon’un Akçaabat ilçesinin Cevizli köyünde 1970 yılında dünyaya gözlerini açan Ekrem İmamoğlu,ortaöğretimini Trabzon Lisesi’nde tamamlamıştır. Babası Hasan İmamoğlu, annesi Hava İmamoğlu’dur. Ailesinin 1987 yılında İstanbul’a taşınmasıyla birlikte eğitim hayatına burada devam etmiştir. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans programlarını İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında tamamlamıştır. İnşaat ve taahhüt işlerini sürdüren aile şirketlerinde 1992 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığı konumunda, iş hayatına ilk adımını atmıştır. Okuduğu yıllarda ilk olarak hentbol, daha sonra futbolla amatör olarak ilgilenmesinin ardından, 2002 yılından itibaren Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulüplerinde yöneticilik görevlerini üstlenmiştir. 1990’lu yıllarda Anavatan Partisi’nin gençli kollarında görevalırken, diğer yandan ise köfteci dükkanı işletmeyi sürdürmüştür.

Ekrem İmamoğlu Gönüllü İletişim Ağı

Ekrem İmamoğlu‘nun siyasi kariyerine baktığımızda, , 2009 yılında Beylikdüzü Belediyesi için aday adayı olup CHP İlçe Başkanı olmuştur. Böylece Beylikdüzü 1. Kongresinde seçilen ilk İlçe Başkanı olma özelliğini taşımaktadır. 2. Kongrede yeniden ilçe başkanı seçilerek, 2010 Referandumu ve 2011 Genel Seçimlerini yönetme görevini üstlenmiştir. Yerel yönetimi hedeflemesiyle birlikte, 4 yıllık ilçe başkanlığı görevini sonlandırarak, 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak seçilen Ekrem İmamoğlu, semtin sosyal ve kültürel hayatında önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. Bununla birlikte Beylikdüzü Atatürkçü Düşünce Derneği, Beylikdüzü Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Gürpınarspor Kulübü ve Kızılay gibi pek çok sivil toplum kuruluşuna üye olduğu bilinmektedir. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. 1995 yılında Dilek Kaya ile evlenen ve Mehmet Selim (d.1997), Semih (d.2005), Beren (d.2011) isimlerini taşıyan 3 çocuk babası olan Ekrem İmamoğlu 1991 yılından bu yana Beylikdüzü’nde yaşamını sürdürmektedir.

Ekrem İmamoğlu İletişim Telefon Numarası

Ekrem İmamoğlu iletişim telefon numarası konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak gönüllü iletişim ağı diye aratarak çıkan formdan kendisine ulaşabilirsiniz.

Bu işler hakkında puan ver
  • İLETİŞİM TELEFON
5

Ekrem İmamoğlu İletişim Telefon Numarası

Ekrem İmamoğlu İletişim Telefon Numarası için makalemizi okuyabilirsiniz. Ekrem İmamoğlu’na ulaşma yollarını öğrenebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.